Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz pierwsze 15 min. z polskiej wersji gry Assassin`s Creed Revelations

16 postów w tym temacie

A może mi ktoś wyjaśnić dlaczego zawsze wersje PC wychodzą z opóźnieniem? Sprawy techniczne? Trololo. Liczą, że się pokusimy na droższe wersje konsolowe. A takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rajciu, ale ta gra wygląda... Czego jak czego, ale klimatu grom Ubisoftu odmówić nie można. Zwłaszcza, jeśli chodzi o Assassin''s Creed. Już się nie mogę doczekać. Byle do grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 21:19, Harrolfo napisał:

Ja to wiem, ale może być to ospoilerował!


Dokładnie, gdyż ja jeszcze Brotherhooda nie ukończyłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że gra Edziem zaczyna się tuż po cutscence, bardziej mnie ciekawi

Spoiler

kogo jest głos tego faceta gdy Desmond jest w Animusie, bo na pewno słychać tam Rebece, ale imię tego kolesia chyba nawet było w Brotherhoodzie... bodajże miał na imię Wiliam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 09:35, Undertaker napisał:

A może mi ktoś wyjaśnić dlaczego zawsze wersje PC wychodzą z opóźnieniem? Sprawy techniczne?
Trololo. Liczą, że się pokusimy na droższe wersje konsolowe. A takiego.


Ehhh... Glupi jestes. Na zachodzie gry na konsole i PC kosztuja tyle samo. Tylko w Polsce i na wschodzie Europy jest taka dysproporcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno pytanie. Czy zrobienie napisów dialogowych, przy których gracz spędzi przecież dość dużo czasu, w taki sposób, żeby zdania nie rozrywały się na "kilka ekranów z tekstem" jest takim problemem? Czytam, czytam i nagle zdanie się urywa, i muszę czekać ileś tam czasu, aż pojawi się dalsza część...zupełny bezsens:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 09:35, Undertaker napisał:

A może mi ktoś wyjaśnić dlaczego zawsze wersje PC wychodzą z opóźnieniem? Sprawy techniczne?
Trololo. Liczą, że się pokusimy na droższe wersje konsolowe. A takiego.


Nie o to chodzi. Na zachodzie wersje konsolowe i wersje na PC kosztuja tyle samo. Chodzi o piractwo, ktorego rzekomo na konsolach nie ma. A w praktyce jest, ale o tym cicho sza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 09:35, Undertaker napisał:

A może mi ktoś wyjaśnić dlaczego zawsze wersje PC wychodzą z opóźnieniem? Sprawy techniczne?
Trololo. Liczą, że się pokusimy na droższe wersje konsolowe. A takiego.

Z drugiej strony pomijając piractwo, programowanie gier pod PC jest dla nich prawdziwą udręką bo muszą dostosować optymalizację do różnych konfiguracji a pod konsole po prostu tworzą tak jakby pod jeden konfig.
Mimo to przecież zdarzają się produkcje które wychodzą jednocześnie i na konsole i na PC (np. Skyrim mimo iż Bethesda przyznała że robienie gier na PC to utrapienie) więc nie wiem czemu AC zawsze się spóźnia. Dobrze że w tym wypadku to tylko niecały miesiąc a nie prawie pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować