Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kampania Need for Speed: The Run rekordowo krótka?

43 postów w tym temacie

Kolejne odgrzewane kotlety,po MW3-raczej próba wyciągniecia kasy za takie miernote jakim jest NFS THE RUN,najlepsze że gracze dają sie nabierac na takie gry i koło się kręci.....NFS robił fajne samochodówki kilka lat temu teraz aby tylko kieszen napchać byle tytułem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wszyscy narzekają na krótką kampanie w BF3 czy CoD, oraz w polskim Hard Reset. W przypadku strzelaninek jest multi fakt - na długie godziny grania. W NFS niby też, ale ja wole jakos starszą odsłonę tej serii...

P.S.
Mamy nowego lidera NO1 :D
P.S.
Dlatego pewnie na Origin Polska obniżyli cene do 120zł oraz dodali Shift 2 gratis :P w ramach rekompensaty wtedy wychodzi że NFS:The Run kosztuje 60zł ale jakoś mały plus :/. Nic tylko czekać z 5-7 miesiecy aż tytuł pojawi się w serii EA Classic w dodatlu musi być promocja za połowe ceny tzn 25zł bo to jest odpowiednia kwota dla tego tytułu :/

A właśnie się zabierałem do kupienia tej gry na Originie. Przezorny zawsze ubezpieczony ;) - no i dobrze że mam was, i o tym informujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 14:35, NeMo-PL napisał:

Ja już grałem i powiem że ta gra to totalny dramat... Nie dziwi mnei że IGN ocenił tą
grę na 6.5/10


i tak za wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, jeszcze trochę przejście gry będzie zajmowało tyle co obejrzenie filmu. Szkoda, że ceny nie będą takie same. 2-3 godziny zajmowały zwykle te "półprodukcje" wydawane na prędce przy okazji premier filmów, np. Spider-man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiech. A ja Hot Pursuita ze Steamowej promocji nadal męczę. Ponad 13 godzin za mną, a skończyłem dopiero jedną stronę. Co prawda kilka odcinków powtarzałem, aby zdobyć lepszy medal, ale wciąż... Dodać do tego przechodzenie "policyjnych" tras i wyszłoby ~20 godzin kampanii. A i to wszystko ze skipowaniem wszystkich ''filmików'' wprowadzających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jaja sobie robią. Undergroundy czy Most Wanted starczały na bardzo długo. Mam nadzieję, że inni producenci nie pójdą w ślady EA i nie zaczną robić singli jako dodatków do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować