Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kampania Need for Speed: The Run rekordowo krótka?

43 postów w tym temacie

Nie moge teraz sprawdzic, ale wydaje mi sie, ze sam w trybie singleplayer ''przegralem'' co najmniej 30 godzin. W multi z kilka kolejnych godzin. The Run sobie odpuszcze zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 14:36, damian111 napisał:

to ja idę odkurzyć pudełka z NFS Underground 1 i 2 i w którąś pograć. Wyjdę na tym
lepiej


Dokładnie. Też właśnie mam zamiar odkurzyć straszą część i u mnie padło na ProStreet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow EA pobiło rekord najkrótszej kampanii gry :D Na 2 godziny to nawet nie warto siadać do tej gry :) Szkoda kasy na coś tak krótkiego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominają mi się nie tak odległe czasy, gdy zagrywałem się całymi tygodniami w NFS: Underground czy Most Wanted. W porównaniu z ilością zabawy, jaką zapewniały tamte tytuły, 2 godziny to jawna kpina z klienta, szczególnie przy takiej cenie.

Ostatnim NFSem, którego kupiłem, był Most Wanted, w pozostałe grałem albo u znajomych, albo ściągałem wersje demo, po czym dziękowałem za współpracę. No cóż, kiedyś przynajmniej była wersja demo, teraz pełna gra tak wygląda. Ominę nowego NFSa szerokim łukiem. Mam ogromną nadzieję, że EA w końcu pozwoli tej serii odejść, bo zrobili dla niej już wystarczająco wiele złego. Od genialnych zabaw plastikowymi składakami w Underground czy mniej plastikowymi wozami w MW, sięgnęliśmy dna, jakim jest Hot Pursuit i nowy The Run...

Spoczywaj w pokoju, NFSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 17:09, Kadaj napisał:

Lol, chciałbym samochód, który dojedzie z SF do NY w 2 godziny. xD


Walley Larson LE1 Groundfighter z bombą przy dupie i Georgem Michaelem za kółkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale toż to jest najlepsze zabezpieczenie antypirackie - piratom nie opłaci się ściągać bo zabierze to więcej czasu niż samo granie (a multi przecież nie mają) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mam starego UG1. Wtedy to się grało. A nie, teraz, jak jest 8 godzin gry to od razu cały świat się zachwyca jaka ta gra długa i w ogóle. Ja wracam do starszych gier, kurde kiedyś myślałem, że nigdy nie dojdzie do sytuacji w której będę tęsknił za starymi czasami, ale jak widać tego się nie da uniknąć. I niby tyle pracowali nad tą grą, i nic to nie dało. Albo niech skończą z tą serią, bo i tak już bardziej dobić jej nie można, albo niech oddadzą komuś innemu kto jeszcze potrafi chociaż w miarę dobre gry robić. Ale najgorsze jest to, że ludzie i tak to kupią za te 50$ i następna gra wcale nie musi być lepsza, bo i tak się sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest świetna! jak i silnik frostbite 2! może tryb dla pojedynczego gracza jest krótki ale za to online nadrabia nie pozwala się nudzić i daje dużo frajdy jaki daje nam ten jak dla mnie wspaniały silnik graficzny a warunki atmosferyczne i modele aut wyglądają przepięknie a w multi nie ma bata na mnie;) nick PSN to DRESIK20 jak ktoś chce się zmieżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jak miło wiedzieć, właśnie anuluję zamówienie w sklepie gram, bo dla 2 godz gry to ja dziękuję bardzo, a zresztą teraz w tej samej cenie na originie można wybrać 1 z 2 gier gratis do wyboru ;) czyli shift 2, ale poczekam sobie teraz na ostre obniżki THE RUN a to szybko nastąpi :) wolę dalek grać w HP i dziękować BLACK BOX i poczekać na kolejną odsłone od firmy Criterion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować