Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Afterfall: Insanity – demo już dostępne

20 postów w tym temacie

omg... akcje marketingowa mieli oryginalna ale juz wrzucic demo na p2p to za trudno pomyslec.
Nie bede zasysal 2 gb przez godziny z predkoscia 45 kb/s .. nie po to mam lacze 20 mb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Ja to demo dopiero będę próbował ściągnąć jutro. Dziś i tak nie mam czasu :)

A recka... No cóż. Dokładnie tego się spodziewałem. Nicolas niestety ostro wtopi z tą grą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam użyć np. internet download manager, u mnie leci 900 kb/s, chociaż przy 100 megowym łączu to i tak kiła, ale zostało do końca już tylko 5 minut. Co do gry, mam ostre obawy, ale zobacze demo i albo rezygnuję z zamówienia, albo czekam na pełną wersję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem, doszedłem do City of Light i gra jest całkiem całkiem, animacja mimo że zastosowano mo-cap jest średnia, większość akcji jak np coś sie wali itp wyglada jakoś tak ślamazarnie. Graficznie gra wyglada fajnie, dzwięk jest średni, odgłosy zarażonych są jakieś dziwaczne. Ogólnie gra dla Dead Space jest tym samym czym było Gorky Zero dla Metal Gear Solid :) Czyli gra jest okej, ale czuć "budżetówkę". Mam jeszcze czas by się namyślić czy preorder zostawić czy lepiej dołożyć i kupić Skyrima ;) Jak dla mnie to takie 6.5/10, chociaż i tak pewnie przeze mmnie przemawia patriotyzm ;) Jak ktoś grał w Hydrofobie to mniej więcej taki poziom aniimacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 18:05, Bloobik napisał:

zostawić czy lepiej dołożyć i kupić Skyrima ;)


Rzeczywiście masz ciężką decyzję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem, zobaczyłem, zwyciezyłem :)

Demo jest spooooore i długie - az sie dziwilem czemu jeszcze konca nie ma.
Porządnie wykonane - to się chwali, na prawde. Sporo broni do wyboru (biała i palna)
Sądzac po demie - nie wiem jak mozna dac 2.8.

Grafika ładna i klimatyczna. Widać w cut scenach (głównie) braki, ale są fajnie wykonane.
Muzyka całkiem całkiem. To co mi brakuje to - klimatyczne odgłosy cos ala doom 3 (maszyny itp)
ale to moje subiektywne odczucie ofc i więcej rodzajów przeciwnikow by sie zdało ;)

ps niby demo po angielsku, ale ośrodek musi być w Polsce ;D

20111115213821

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie - ok. Świetne chwilami tekstury, całkiem udane modle, dużo szczegółów. Kuleja za to animacje podczas scenek i rozmów - kurna, czemu nimi tak cały czas trzęsie?

Dźwięk - Muza w tle w porządku, ale zbyt wyprane z emocji głosy nijak nie pasują do niektórych scenek. Nierówny poiziom udźwiękowienia, część rzeczy słychać zbyt wyraźnie, inne dziwnie przytłumione. Mocno do poprawy.

Gameplay - czyli najważniejsze. Wali DS na kilometr, ale strzela się całkiem nieźle, walka wręcz też ujdzie, ale zabiłbym za domyślne obłożenie niektórych klawiszy. Klimat jest niezły, system strachu i zdenerwowania fajny, choć na moje oko zbyt mało rygorystyczny.

Spartolono natomiast moim zdaniem prawie całkowicie reżyserię wszystkich eventów. Napięcie rośnie, latarka przebija się przez ciemność... i zamiast potężnego pieprznięcia, strzela obok kapiszon. To największa wada.

Ale tak, czy inaczej, to raczej pozytywne zaskoczenie. Nie wiązałem z tą grą mimo uwielbienia dla postapo większych nadziei, a widzę, że zagram.

A teraz brać się za Burżu...no za erpega rasowego! Biegiem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie popisali się z tym transferem. Ale demo pyka. Co do samej gry to świetna grafika i lokacje klimatyczne, muza -zajebista, jak to Przybyszewicz. Szkoda tylko, że doktorek taki nico niemrawy, nawet jak na psychiatrę. Jak na pierwszą i niezależną produkcję to daję 7/10 wychodząc z założenia, że "dobre bo polskie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować