Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Elite w ogóle nie pojawi się na PC?!

34 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2011 o 18:55, Steelshadow napisał:

> Chciałbym teraz widzieć miny tych wszystkich, którzy tak atakowali postępowanie
EA z
> BF3 :D Fanom CoD współczuje. I Elite, i gry ;]
Przynajmniej obędę się bez Spyware''u tym razem, a nie znam nikogo dla kogo Elite było
ważnym czynnikiem przy zakupie.

Steam to również "spyware" (LOL!), hipokryto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Varsil, kodi24, Steelshadow:

Ale czy ja mówię, że EA jest lepsze? Nie, są po jednych pieniądzach, jak widać. Tyle, że było tu paru "obrońców uciśnionego Bobbick''a", którzy usilnie próbowali pokazać, jakie to EA złe, a a Acti cacy. A wychodzi, że to takie same krowodojnie, mające graczy tam, gdzie światło nie dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 18:14, Klimat napisał:

Wystarczy popatrzyć na sprzedaż MW3 w UK... Xbox 59%, PS3 40%, PC i Wii 1%

a) Rynek UK nijak nie odzwierciedla innych rynków (jest specyficzny)
b) Te statystyki nie biorą pod uwagę dystrybucji elektronicznej, która w przypadku PC ma dość znaczący udział
Wniosek z tego taki, że rynku UK nie można dawać za jakikolwiek przykład bo jest po prostu niemiarodajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 17:48, dark_master napisał:

(aczkolwiek od tej reguły są wyjątki, nie wiem na przykład jaki jest sens kupować gry
bethesdy na konsole, skoro w ten sposób odcina się od setek tysięcy modów do ich gier,
a jednak to na konsolach najlepiej się sprzedają)


A widziałeś, żeby ktoś wspominał o modach w jakiejkolwiek reklamie czy ogólnie akcji marketingowej gry? :) Nie, ci co o nich wiedzą i chcą korzystać kupili na PC, a reszta pewnie nawet nie ma pojęcia, że takie rzeczy istnieją.

@Laston

No i zaraz się zacznie: "mityczna dystrybucja cyfrowa", "nie ma z niej danych, bo pewnie są marne wyniki", "UK to największy rynek w Europie i jest miarodajny" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co się dziwicie ?
ELITE to ELITE :P Nie dla plebsu.
Kolejny raz zrobiono pecetowców w wuja. Chciałbym zobaczyć też miny fanów Cod którzy tak psioczyli na orgin od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2011 o 20:09, Bambusek napisał:

A widziałeś, żeby ktoś wspominał o modach w jakiejkolwiek reklamie czy ogólnie akcji
marketingowej gry? :) Nie, ci co o nich wiedzą i chcą korzystać kupili na PC, a reszta
pewnie nawet nie ma pojęcia, że takie rzeczy istnieją.

W sumie coś w tym jest, choć to dziwny ruch ze strony beth, bo CS/GECK jest jedyny w swoim rodzaju, często tylko dla niego warto było kupić daną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 20:13, Darkstar181 napisał:

ELITE to ELITE :P Nie dla plebsu.

Wręcz przeciwnie.

Dnia 15.11.2011 o 20:13, Darkstar181 napisał:

Kolejny raz zrobiono pecetowców w wuja. Chciałbym zobaczyć też miny fanów Cod którzy

Mam dziwne wrażenie, że w tym układzie to nie gracze z PC są dymani. O ile oczywiście pominiemy tych, którzy za swoją kopię zapłacili. Ale to już ich problem. ;-)

Jednak inwestycja w B3 to nie był zły pomysł, CoD to jest już ściśle konsolowa produkcja i można spokojnie o niej zapomnieć. Chyba, że ktoś lubi podobne sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to jak dla mnie może i tego w ogóle nie być. Multiw MW3 jest tak beznadziejne, że już wątpie czy CoD kiedykolwiek będzie tym czym był za czasów CoD4 i wcześniej. Jedynie kampania jest ok, multi to raj dla amerykańskich niedorozwojów z padem w ręku. Badziewne ukonsolowienie tej gry zrobiło z niej totalnego crapa, który.... coraz lepiej się sprzedaje i to jest smutne. Rewelacyjne kiedyś seria stała się już jedynie narzędziem do trzepania kasy a jej poziom już teraz jest grubo poniżej zera. Z prawdziwym Call of duty to już nie ma nic wspólnego, gdyby usunąć z tytułu Call of duty to gra by się nie sprzedała nawet w ilości 2 mln egzemplarzy a ponieważ głównie amerykańskie i brytyjskie dzieci xboxa wciąż łykają ten szajs to jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 19:24, Drovve napisał:

Steam to również "spyware" (LOL!), hipokryto.

Proponuję zapoznać się z EULA Steama (i pokorzystać z niego przez chwilę) i porównać do zapisów z EULA Origin.
Różnica jest taka, że na Steamie dane o Twoim sprzęcie są gromadzone za Twoją zgodą (i możesz z tego - niesamowite! - zrezygnować) podczas gdy Origin nikogo o nic nie pyta i sprzera sobie po dysku bez przeszkód.

@Tenebrael:

Dnia 15.11.2011 o 19:24, Drovve napisał:

Tyle, że było tu paru "obrońców uciśnionego Bobbick'a", którzy usilnie próbowali pokazać, jakie to EA złe, a a Acti > cacy.

A ile jest obronców Koticka? Niewielu, nawet jeśli wliczysz w to mnie (a ja akurat traktuję Acti na równi z EA, ba, może trochę lepiej, bo przynajmniej DLC do ich gier są tu dostępne, pozdro@ME2). A ilu jest takich, którzy piszą, jakie to EA jest dobre? W cholerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 20:38, Henrar napisał:

> Steam to również "spyware" (LOL!), hipokryto.
Proponuję zapoznać się z EULA Steama (i pokorzystać z niego przez chwilę) i porównać
do zapisów z EULA Origin.
Różnica jest taka, że na Steamie dane o Twoim sprzęcie są gromadzone za Twoją zgodą (i
możesz z tego - niesamowite! - zrezygnować) podczas gdy Origin nikogo o nic nie pyta
i sprzera sobie po dysku bez przeszkód.

@Tenebrael:
> Tyle, że było tu paru "obrońców uciśnionego Bobbick''a", którzy usilnie próbowali
pokazać, jakie to EA złe, a a Acti > cacy.
A ile jest obronców Koticka? Niewielu, nawet jeśli wliczysz w to mnie (a ja akurat traktuję
Acti na równi z EA, ba, może trochę lepiej, bo przynajmniej DLC do ich gier są tu dostępne,
pozdro@ME2). A ilu jest takich, którzy piszą, jakie to EA jest dobre? W cholerę.

No pewnie, nie mówiąc o "z kosmosu wziętych" statystykach na temat sprzętu jakiego używają użytkownicy. Pomijając to, że VAC również skanuje dysk w poszukiwaniu plików .exe z "wspomagaczami" do gier multiplayer. Zdziwiłbyś się, bo Steam''a używam od czasu bety CS''a 1.6 - wtedy jeszcze nawet o tym nie słyszałeś. No ale Ty wiesz lepiej, jak w każdym Twoim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 20:27, Qbon11 napisał:

[...] że już wątpie czy CoD kiedykolwiek będzie tym czym był za czasów CoD4 i wcześniej.


Akurat trudno na to liczyć.

Wszyscy odpowiedzialni za ostatnią naprawdę rewolucyjną jak na tamten okres grę, lub znaczna większość opuściła mistrza Koticka i jego plany sprowadzają się do tego co gracze otrzymują teraz.

Inna sprawa, że jedni wymiotują a drudzy świętują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 21:30, Drovve napisał:

No pewnie, nie mówiąc o "z kosmosu wziętych" statystykach na temat sprzętu jakiego używają
użytkownicy.

Używałeś kiedyś Steama? Uczestnictwo w Hardware Survey jest DOBROWOLNE.
http://store.steampowered.com/hwsurvey
Steam conducts a monthly survey to collect data about what kinds of computer hardware and software our customers are using. Participation in the survey is optional, and anonymous.

Gdy zostałeś wybrany do HW Survey (lub podczas instalacji) pojawia się okienko z napisem:
Please take a moment to complete the following short survey. Each month, Steam collects data about what kinds of computer hardware and software our customers are using. The survey data is incredibly helpful to us in that it ensures that we''re making good decisions about what kind of technology investments to make and products to offer
The data we collect is anonymous and won''t be associated with your account.
[ ] Yes, I would like to participate in the survey.
[ ] No, thanks.

Dnia 15.11.2011 o 21:30, Drovve napisał:

Pomijając to, że VAC również skanuje dysk w poszukiwaniu plików .exe z "wspomagaczami"

Ehe - raz, że VAC nie jest użytkowany w każdej grze. Dwa, jest pewna różnica między oprogramowaniem anti-cheaterskim a klientem sklepu, nie sądzisz.

Dnia 15.11.2011 o 21:30, Drovve napisał:

Zdziwiłbyś się, bo Steam''a używam od czasu bety CS''a 1.6 - wtedy
jeszcze nawet o tym nie słyszałeś.

Oho, trzeba zacząć wycieczki personalne, bo argumenty się skończyły. O Steamie słyszałem od dawna, miałem nawet konto, gdy się pojawił (a i tak mogłem pograć w Codename: Gordon, bo na HL2 komp był za słaby). Widać też, że mając Steama od takiego czasu nie wiesz o nim NIC.

Dnia 15.11.2011 o 21:30, Drovve napisał:

No ale Ty wiesz lepiej, jak w każdym Twoim poście.

Bo w tym konkretnym przypadku wiem lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na pc się nie sprzedało bo po co grać na pc skoro, na takim xb mamy szybciej wszystkie DLC, średnio działający ELITE i przedewszystkim na Xboxie nie ma chitów botów itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować