Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Revelations jest pierwszą grą z serii wydaną w naszym kraju tak jak trzeba

23 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Pierwszy Assassin's Creed straszył graczy monotonią rozgrywki i obligatoryjną pełną polską wersją językową, która dla wielu była nie do przełknięcia. Jak sprawa rozwijała się dalej?

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed Revelations jest pierwszą grą z serii wydaną w naszym kraju tak jak trzeba" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego konsolowcy, proponuję kupić grę na PC, dobrego pada i macie to samo, a nawet w lepszej grafice, tyle że bez, nikomu nie potrzebnych, achievementów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 16:24, Toomasi napisał:

Dlatego konsolowcy, proponuję kupić grę na PC, dobrego pada i macie to samo, a nawet
w lepszej grafice, tyle że bez, nikomu nie potrzebnych, achievementów :)

A ja obstaje przy konsoli :P wole siedziec przed tv i z padem w lapce (tak wiem pc tez podlaczysz do tv.. ale to juz nie to samo) no i trophy/Achi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pierwsza część była cudowna ze wspaniała polską lokalizacją min pan Krzysztof Kowalewski i Daniel Olbrychski. Nie wiem ilu graczą nie podobała się polska lokalizacja, ale wielu też się podobała. Więc autor newsa nie powinien takimi argumentami szaklować polską wersje. Zwłaszcza, że dystrybutor tym razem postarał się zrobić to bardzo dobrze. Zawsze można było kupić wersję angielską, też dostępna w naszym kraju.. Nie lubię takiej stronniczości. A czemu europejczycy dostają wersję rosyjska na pokładzie ?! Powinna być Europejska czyli standardowo 5 języków+ nasze żałosne napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już przy AC jesteśmy pytanko co do Brotherhooda- czy Porwanie Da Vinci pobiera się wraz z updatem przed uruchomieniem gry, czy trzeba gdzieś je jeszcze pobrać? Bo nie widzialem tego questa w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 16:57, Kirabaxior napisał:

Skoro już przy AC jesteśmy pytanko co do Brotherhooda- czy Porwanie Da Vinci pobiera
się wraz z updatem przed uruchomieniem gry, czy trzeba gdzieś je jeszcze pobrać? Bo nie
widzialem tego questa w grze.

Czy update ściągnąć - nie wiem. WIem za to, że trzeba przejść zdaje się pierwsze 3 lub 4 sekwencje, by w Da Vinciego zagrać. Choć osobiście polecam zagranie po napisach końcowych. Wtedy pojawiają się mówione dialogi na początku zamiast zwykłego tekstu. I dają niezły smaczek fabularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 16:24, Toomasi napisał:

Dlatego konsolowcy, proponuję kupić grę na PC, dobrego pada i macie to samo, a nawet
w lepszej grafice, tyle że bez, nikomu nie potrzebnych, achievementów :)

Nie jestem fanboyem, ale mimo wszystko uważam, że lepiej zainwestować w konsolę. Przede wszystkim - monitor. Można się garbić na krześle metr od ekranu, ale można się również wygodnie "roztopić" na tapczanie 5 metrów od telewizora 37" z przeróżnymi HD,3D itp. Wiem, że można podłączyć komputer do telewizora, ale z reguły nie stawia się tych dwóch urządzeń obok siebie, a często stoją w oddzielnych pomieszczeniach.
Grafika faktycznie bywa lepsza na PC i w tej kwestii przyznaję blaszakom +1. Osobiście, nie jest to jednak dla mnie żaden argument. Wodotryski są mi zupełnie zbędne. Bawię się świetnie zarówno przy Battlefieldzie 3 oraz Twierdzy 3, a jak powszechnie wiadomo, poziom grafiki tych gier dzieli Wielki Kanion. Ale przyznaję bez bicia: przyjemnie się gra z włączonymi bajerami graficznymi ;)
No i jest jeszcze stara jak same konsole kwestia instalacji gier. Za przykład zawsze podaję Grand Theft Auto IV. Do dzisiaj żałuję, że nie zmierzyłem czasu jaki upłynął od momentu włożenia dysku z grą do napędu konsoli do momentu uruchomienia się gry, a następnie powtórzenia tego samego eksperymentu kiedy mój brat w pokoju obok robił to samo na PC. Sama instalacja gry nie jest jeszcze taka zła, ale te wszystkie klienty i osobne aplikacje mnie dobijają.
Moim zdaniem sprawa wygląda jasno - konsola dla graczy, którzy nie mają sporo czasu dla siebie wobec czego cenią sobie czas i wygodę, a PC dla ludzi, którzy lubią posiedzieć nieco dłużej (i częściej) nad grami i cenią sobie bardziej rozbudowane tytuły. Nie ma sensu prowadzić świętych wojen która platforma jest tą jedyną słuszną. Każda jest dla kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę mojego Xboxa z wygody. Płytka w napęd i pyk - od razu gram. A że grafika gorsza? Sam nie zauważam, dla mnie dawno minęły czasy, gdy różnica PC-konsola była rażąca (choćby PoP SoT, PS2 - brrr..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 17:01, Kirabaxior napisał:

Wlasnie skonczylem grę :) Czyli jak wejdę znow do gry to jak powinien być oznaczony quest
na mapie?

Oby. Zawsze pojawia się jako wielgachny znak na radarze, zupełnie jak misje główne. Tzw. Wspomnienie Odzyskane czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 16:24, Toomasi napisał:

Dlatego konsolowcy, proponuję kupić grę na PC, dobrego pada i macie to samo, a nawet
w lepszej grafice, tyle że bez, nikomu nie potrzebnych, achievementów :)


Święta wojna może trwać wieki, a i tak się nie skończy. Ja gram na PC w gry, które oferują jakieś znaczne urozmaicenie w rozgrywce(np. Battlefield 3 - ilość graczy), ale posiadam też konsolę i dlatego takie Revelations kupiłem właśnie na nią. Uważam za mniej wygodne urządzenie do grania PC, ale z kolei na plus wychodzi mu grafika.
Szkoda tylko, że u nas w kraju nie ma nawyku grania na konsolach i po prostu, chcąc z kimś pograć w kooperacje przy takim Call of Duty Modern Warfare 3 muszę kupić grę na PC :/

P.S.
Blaszakowiec raczej powie, że osiągnięcia są nikomu nie potrzebne, skoro nie posiada urządzenia przystosowanego specjalnie do nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 16:24, Toomasi napisał:

Dlatego konsolowcy, proponuję kupić grę na PC, dobrego pada i macie to samo, a nawet
w lepszej grafice, tyle że bez, nikomu nie potrzebnych, achievementów :)


Dlatego tobie proponuje kupić konsole płytka do napędu pad w dłoń i na kanapę masz to samo.
A achievementy są akurat na PC.

Dnia 15.11.2011 o 16:24, Toomasi napisał:

Przecież Uplay od początku działał nawet w AC II oO


Tak ale tylko na PC

Dnia 15.11.2011 o 16:24, Toomasi napisał:

Wolę mojego Xboxa z wygody. Płytka w napęd i pyk - od razu gram. A że grafika gorsza?
Sam nie zauważam, dla mnie dawno minęły czasy, gdy różnica PC-konsola była rażąca (choćby
PoP SoT, PS2 - brrr..)


Wole mojego PC z wygody, jedna instalacja i płytka do szafy nie muszę jej już nawet wyjmować żeby grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli -jeśli dobrze przetrawiłem informacje- w najnowszej odsłonie nie będzie ścieżki dialogowej po włosku? Szkoda, granie z takowymi dialogami dodawało grze niesamowitego klimatu. Ciężko będzie mi się przestawić na angielski -w poprzednich odsłonach były to bardzo słabe aktorsko dialogi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli już wiem, gdzie kupić grę, która nie została chamsko wykastrowana przez wydawcę - w UK. Polska dla Ubisoftu to wciąż trzeci świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 20:29, Henrar napisał:

Aha, czyli już wiem, gdzie kupić grę, która nie została chamsko wykastrowana przez wydawcę
- w UK. Polska dla Ubisoftu to wciąż trzeci świat.


Eh, sorry. Nie doczytałem. Czyli jednak mogę AC: R kupić w Polsce i się nie obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, przeszedłem grę ale nie mogę dalej grać Ezio, a ostatni zapis mam w... no wiesz, jako Desmond w koncowce(bez spojlerow). I teraz chcialbym wrocic do wczesniejszego wspomnienia jak wcześneij ale się nie da. Co trzeba zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować