Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minecraft wreszcie skończony

32 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2011 o 20:00, Isildur napisał:

Pytanie brzmi co dalej? :)

To samo, co przez ostatnie 2 lata. Notch powiedział, że wersja 1.0 to praktycznie tylko zmiana numerka i usunięcie "Beta" z nazwy. Nadal będzie update''ował i dodawał nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 20:07, Dared00 napisał:

To samo, co przez ostatnie 2 lata. Notch powiedział, że wersja 1.0 to praktycznie tylko
zmiana numerka i usunięcie "Beta" z nazwy. Nadal będzie update''ował i dodawał nowości.


No mam nadzieje, bo nie po to kupowałem, by na wersji oficjalnej 1.0 się skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 20:12, Carter napisał:

To dlaczego u mnie nadal jest 1.8 nic nie ubdetuje mimo logowania


Bo 1.9 było wersją testową ale w piątek będzie update do finalnej wersji, wtedy pobierze aktualizacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 20:20, Zgreed66 napisał:

Dobra skoro gold, to wyjdzie pudło? Bo jeden egzemplarz na prezenta by sie zdał ;P


Chciałbyś by te kilka lub kilkadziesiąt mega wydali na płycie DVD? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zakupił jakieś kwadratowe pudełko, najlepiej z figurką ( niewielką, trochę większą od breloczka) creeper''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tydzień pózniej niż miało być na początku wydane.. miało być 11 listopada. No ale racja na początku było faine bez tych RPG itd. tylko.. ty i.. wyobrażnia razem z zbieraniem surowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na co dalej jest prosta.. ludzie będą nadal marnować czas na bezsensownej grze i budowaniu czegoś czego nikt ie potrzebuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 11:38, Kafar napisał:

Odpowiedz na co dalej jest prosta.. ludzie będą nadal marnować czas na bezsensownej grze
i budowaniu czegoś czego nikt ie potrzebuje ;)

Tak samo jak ty dalej będziesz marnować czas na bezsensownej grze i strzelaniu do innych graczy, ew. zabijaniu mobków i wykonywaniu powtarzalnych questów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś powie, że Minecraft nie był przełomowy to jest growym hipsterem. Gra jest przełomowa zwłaszcza w czasach gdy panuje moda na wyścigi zbrojeń w wymaganiach gier i jakości grafiki. Jakby minecraft wyszedł na PS3 brałbym bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować