Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Kampania w Need for Speed: The Run na 6 godzin, nie na dwie

17 postów w tym temacie

Wow 5h to rzeczywiście bardzo wiele. Gra na dwa, góra trzy wieczory. Pamiętam jak swego czasu zagrywałem się w Undergrounda 2, Most Wanteda, ProStreete''a gdzie przejście kariery zajmowało mi grubo ponad tydzień. Gry zmierzają w złym kierunku. Jak ktoś lubi multi to jeszcze ujdzie ale dla samego kilkugodzinnego singla wywalić 120 czy nawet 200 zł (konsole) to lekkie przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagle 6 godzin, co i tak jest niewiele.

No i jak kodi podał - wydawcy lubią sobie powyolbrzymiać.

Przy okazji, odezwali się w sprawie długości gry, ciekawe, czy EA się odezwie w sprawie cyrku z kontami na Origin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe IGN też podawał w recenzji ze w "kampani" po odliczeniu czasu na QTE i cut scenes samych wyścigów starcza raptem na 2h.
Szczerze mówiąc jestem bardziej wstanie uwierzyć IGN''oni niż recenzjom "po oświadczeniowym" które mogą być częściowo wymuszone w obawie przed "zemstą" EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Większości graczy przejście kampanii w trybie single-player zajmie około sześć godzin." HAHAHAHA! W dawnych NFS-ach po takim czasie odblokowalibyśmy z 20% gry. Żenada. Czy EA naprawdę myśli, że skoro patent "damy kilkugodzinny samouczek i boskie multi" działa w takim BF3 czy MW3 to będzie odpowiedni w każdej innej grze? Teraz już tylko czekać aż pojawią się RPG na cztery godziny, ale za to z Autologiem! Gra nie będzie miała końca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jednak sześć godzin? W takim razie wszystko w porządku!
/facepalm

Jak wyląduje w promocji na Steamie za 2,5€ to zastanowię się nad kupnem, bo za 2-6h rozgrywki więcej nie dam (multi mnie nie interesuje), to nie Portal2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnia ocen na Metacritic nie pozostawia złudzeń. Gra jest co najwyżej średnia. 68 dla X360, 67 dla PS3, a dla reszty jeszcze nie ma odpowiedniej liczby recenzji. Szkoda, że na gram.pl są "Tygodnie z..." z takimi crapami. Taki cykl powinien być tylko dla gier najlepszych w swoich gatunkach. Widać, że EA sporo płaci za reklamę, był miesiąc z Battlefieldem, teraz tydzień z średniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 18:05, pimpnino napisał:

Widać, że EA sporo płaci za reklamę, był miesiąc z Battlefieldem, teraz tydzień z średniakiem.


Czyli mam rozumieć, ze wg ciebie "tydzien z" to taka nowa moda z grami od EA? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 18:11, Zgreed66 napisał:

Czyli mam rozumieć, ze wg ciebie "tydzien z" to taka nowa moda z grami od EA? :)


Hehe, a nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować