Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA potwierdza: nowy Command & Conquer w produkcji!

29 postów w tym temacie

Dlaczego nie pozwolą umrzeć tej pięknej serii? Już i tak zdążyli zniszczyć wspaniały obraz serii C&C ostatnimi częściami (czwórki boję się dotykać, trójka była zaledwie dobra, a co do RA3 - może być). Pozwólcie umrzeć Command & Conquer, miast wydawać crapowaty crap albo shitowaty shit.
Albo zróbcie Renegade 2 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem (byłem?) olbrzymim fanem serii. Przeszedłem wszystkie gry z C&C w tytule jakie tylko wyszły ale niestety ostatnie odsłony były kiepskie. Red Alert 3 był słaby a C&C4 to już w ogóle nie powinien powstać. Chyba jedyna nadzieja dla marki to restart serii niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jestem zdania, że C&C3 był najlepszy ze wszystkich części, to co czym jest C&C4 woła o pomstę do nieba. Mam nadzieję, że wrócą do starej formuły i ją rozwiną, zamiast robić jakieś cudawianki. Reboot też nie byłby złym pomysłem.

Albo najlepiej kolejny C&C:RA ale w stylu pierwszej części... Rozmarzyłem się... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ten news poprawił mi humor.Dajmy szanse tej grze.Jak spieprzyli 4 to nie oznacza, że spartolą kolejna część.Ja się bardzo cieszę że nowy C&C powstaje.Ostatnio coś stanowczo za mało tych RTS-ów na rynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, może i C&C 4 nie nastraja optymistycznie przed kolejną częścią, ale ja mam nadzieję, że kolejny Command and Conquer to będzie... Generals 2! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby kupić prawa od ''Totem Arts'' do Renegade-X, udoskonalić to i wydać. Poza tym nie mam nic przeciwko Generals 2, aha, Red Alert 3 nie był słaby - dla mnie to świetna gierka, przy której spędziłem dziesiątki, jak nie setki godzin, a i do dzisiaj czasem pogrywam.

C&C 4? Fakt, można było nim tyłek podcierać... Dobrze, że nie było mnie stać na premierze (co zrobiłem z RA3 - edycją rewolucyjną). Kupienie tej gry za 50 zł nie boli tak bardzo, jak za 120-140 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobić remake Red Alert jedynki tylko z nową grafiką dostosowaną do obecnych czasów a reszty nie zmieniać (muzykę i ogólnie klimat zostawić taki sam). Ahhh... marzenia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobi, mod modem, ale czy EA miałoby prawo przywłaszczyć sobie cudzą pracę, nawet jeśli to mod do gry innego producenta (w tym przypadku Unreal Tournament 3)? Jak dla mnie, to z tej modyfikacji można by zrobić remake, ba, twórcy Renegade-X przygotowują kampanię single player. Tu masz szczegóły - http://www.youtube.com/watch?v=jNpPQN758uc&feature=player_embedded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować