Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: The Run zaledwie średni - przegląd ocen z zachodniej prasy

23 postów w tym temacie

Czyli co, NFS raczej nie pokazało się z najlepszej strony w tegorocznym natłoku premier ? W sumie szkoda. Jakieś ciekawe wyścigi na PC byłyby w sam raz "pod choinkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 14:59, Hitmaniak17 napisał:

już myślałem że tylko mi ten nfs nie przypadł do gustu, kariera black box skończyła się
na underground 2


Czy ja wiem? Moim zdaniem ich kariera skończyła się na Most Wanted, które mi bardziej przypadło do gustu, niż Underground 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 15:18, szafa83 napisał:

Czyli w dalszym ciągu czekam na NFSa równie znakomitego co Porsche 2000...


Parafrazując Shreka: Nooo, no to sobie jeszcze poczekasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy tegorocznym natłoku gier chyba lepiej wydać pieniązki na inne gry niz średniego NFSa... a szkoda bo wróciłbym do czasów odpicowywania fury (jak w Undergroundach albo Most Wanted)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Need For Speed "błyszczy" w Hot Pursuit? Zastanawiam się, czy ta seria kiedykolwiek błyszczała na tyle, żeby warto było o tym pisać. TDU2 i MW były w porządku, jednak nie rzucały na kolana. Jedynie SHIFT okazał się dostatecznie dopracowany, tyle, że to już nie jest czysty NFS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jednak nici z mojego zapału do kupna tej części... poczekam do mocniejszych obniżek jeżeli już będę miał zamiar tą część kupić. A tak to wracam do mojego Most Wanted :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Box już dawno się wypaliło. Kiedy EA w końcu zakończy z nimi współpracę i zostawi tak znaną i cenioną markę jaką jest NFS dobrym studiom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie gierka na sprzęcie

Procek : Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz , 2.67GHz
Karta Graficzna : GeForce 9600 GT Video Ram 2.2 GB
Pixel Shader 4
Vertex Shader 4
Windows 7 64bit
Directx 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować