Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 61, w którym Święci i Asasyni marzną w śniegach północy

41 postów w tym temacie

gram.pl

Jest środa i jest pr0gram? Ano tak, Myszasty i Lucas wyrobili się w terminie, choć na tapecie mają ostatnio takie hity jak Assassin's Creed Revelations, Saint's Row: The Third czy The Elder Scrolls V: Skyrim.

Przeczytaj cały tekst "pr0gram - odcinek 61, w którym Święci i Asasyni marzną w śniegach północy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zasysam (jak wczoraj obiecałem, zresztą nadrabiam, bo właśnie słucham 59) i nie mogę doczekać się czego dowiem się o Skyrim.

BTW muszę się do czegoś przyczepić - Assassin''s Creed Revelatnions, a nie Assassin''s Creed: Revelations :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 22:10, barth89 napisał:

BTW muszę się do czegoś przyczepić - Assassin''s Creed Revelatnions, a nie Assassin''s
Creed: Revelations :P


Yyyyyy.... Prawidłowy tytuł gry to Assassin''s Creed: Revelations więc co Ty nam tu za pierdoły gadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 22:56, Trutral napisał:

Yyyyyy.... Prawidłowy tytuł gry to Assassin''s Creed: Revelations więc co Ty nam tu za
pierdoły gadasz?

Dobrze gada, dwukropek to wynik ślepego gonu mediów za standardem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Lucas, rozpędziłeś się trochę mówiąc o poprzednich odsłonach TESa i niemalże "randomowych" zadaniach. A gildia złodziei i zabójców w Oblivionie to nic? A questy polegające na budowaniu własnej twierdzy w rodach w Morrowindzie. Jasne, było sporo schematów, ale za mocno trochę pojechaliście po konstrukcji gry (choć Oblivion słabiutką grą był) ;). A co do machinacji politycznych - to to już było w starutenkiej Arenie i Daggerfallu, ale od nich odstrasza niedzisiejsza kompletnie mechanika. Swoją drogą - zgadzam się, że Skyrim leży bliżej Morrowinda niż Obliviona - i to na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna wiadomo, sam się tym zainteresowałem kiedyś, że tytuł jest bez dwukropka, co zmienia znaczenie.
Włącz sobie chociażby na PS3 - masz AC Revelations, bez dwukropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 22:56, Trutral napisał:

Yyyyyy.... Prawidłowy tytuł gry to Assassin''s Creed: Revelations więc co Ty nam tu za
pierdoły gadasz?


Piszesz bez dwukropka i kropka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, ile zajmuje przejście kampanii w Assassin''s Creed: Revelations?
Wiem, że to nie jest najistotniejsze, bo gra jest świetna, ale w tym roku jest tyle wyśmienitych tytułów, że trudno byłoby zmieścić się w 1000 zł ( ps3 ). Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 15:45, Hubertusk napisał:

Powiedzcie mi, ile zajmuje przejście kampanii w Assassin''s Creed: Revelations?
Wiem, że to nie jest najistotniejsze, bo gra jest świetna, ale w tym roku jest tyle wyśmienitych
tytułów, że trudno byłoby zmieścić się w 1000 zł ( ps3 ). Czekam na odpowiedź.

Prawie identyczny czas jak w ACB, czyli koncentrując się na samej fabule i tylko ratując pobocznymi gdy trzeba, 10h pewnie jest wykonalne (może nie za pierwszym podejściem). Normalnie się bawiąc jakieś 25 godzin, a stawiając na pełne wykorzystanie wszystkiego przynajmniej dwa razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.
Jak znajdziesz jeszcze trochę czasu, to powiedz mi co z kampanią w SR3 (długość), gdyż jakość już znam po przesłuchaniu waszej ponad godzinnej "audycji" :D. Sorry, że mecze, ale waham się pomiędzy tymi dwoma tytułami. Tak wiem, to w ogóle odmienne gry, ale muszę kupić jeszcze Skyrima... Wszystko na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie coś wspominaliście że w Ameryce ktoś był przed Indianami o co chodzi? Muszę przyznać że bardzo mnie tym zaciekawiliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 17:45, BigLebowski napisał:

Środa? Jest.
PrOgram? ..........

W brakujące miejsce proszę wpisać poprawną odpowiedź.


/ni ma/ :(

Czwartek? Jest.
Pr0gram? .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę z przyszłości
Sobota? Jest.
Pr0gram?.........

A tak na serio... pewnie zawał pracy mają jak na zwykłe mleko nawet nie mogą się spotkać.
Słyszałem też że któryś z panów zachorował na chorobę zwaną "skyrim" i to troszeczkę potrwa...
Współczujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować