Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III w Starożytnym Egipcie?

50 postów w tym temacie

Egipt??;/ Kojarzy mi się tylko z piramidami i szerokimi pustyniami;/ Jak mam tam skakać po dachach?:P

A może tak Londyn, Paryż? Tokio? Ew. jakieś polskie miasto, Łódź np.:P Dużo kamienic jest, można by ładnie poskakać:P A tak serio, Londyn byłby fajnym pomysłem. Nie widzę jakoś tego Egiptu, no ale mam nadzieję, że to po prostu brak wystarczającej wyobraźni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to w AC III większy nacisk zostanie położony na historię Desmonda, a tym razem to wspomnienia przodków będą odgrywać poboczną rolę, ale za to będzie ich kilku. W ten sposób Ubisoft stworzy podwaliny pod kolejne części AC, wprowadzając wątki nowych przodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 08:44, tatarinho napisał:

Egipt??;/ Kojarzy mi się tylko z piramidami i szerokimi pustyniami;/ Jak mam tam skakać
po dachach?:P

To źle Ci się kojarzy.
A bazary na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bazary, świątynie, zabudowania w miastach (przecież gdzieś ludzie musieli mieszkać ;) - jak dla mnie AC w Egipcie byłoby świetne!
Zwłaszcza jak można byłoby atakować z ukrycia podczas burzy piaskowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 08:56, Jimmi napisał:

po dachach kairu tez mozna skakac

Kair to młode miasto. Założone dopiero po tym jak arabowie podbili te terytoria. W starożytności to Egipt miał sporo zajefajnych budynków. Do tego całe kompleksy świątynne. Tak na oko bardzo fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu pewną nieścisłość. Akcja pierwszego AC rozgrywa się w czasach krucjaty (XIII wiek), więc jeśli syn Altaira miałby zanieść księgi do Aleksandrii, to na pewno nie do starożytnej, bo te czasy sięgają ponad 3000 lat p.n.e. Chyba że ostro cofnął się w czasie :P. Żeby fabuła miała sens to akcja AC3 musi być umiejscowiona w czasie gdzieś bliżej nas, czy np. prapraprawnuk Ezio w XVII-wiecznym Paryżu. Ma to konsekwencje w fabule, gdzie szukają wskazówek do znalezienia artefaktów bliżej swoich czasów, żeby mieć większe szanse na znalezienie.

Asasyn muszkieter? Walka na rapiery, włamanie do Luwru, gdzie w tamtym czasie wisiało już parę obrazów Leonarda da Vinci. MNIAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostrzegam przed spoilerami w poniższym poście

Pepsi - jakim cudem akcja ACIII może dziać się w starożytnym egipcie, skoro AC1 toczył się w średniowieczu i tym samym syn który przeniosł księgi również musiał w tym średniowieczu żyć? Rozumiem, że ''średniowieczny egipt'' czy wręcz ''nowożytny egipt'' (skoro dopiero Ezio dowiedział się gdzie ich szukać) nie brzmią tak samo fajnie, ale przeniesienie się w przeszłość do czasów faraonów w poszukiwaniu księgi, która znajdzie się w egipcie dwa tysiące lat później byłoby dziurą fabularną na miarę Megatony z Failouta 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówili, że będzie w Ameryce Północnej gdzieś w Yorku okresu średniowiecza, teraz mówią o Egipcie, coś czuję, że następny Assassin będzie podróżował ;d, no zobaczymy

dark_master < - dobrze gada, to nie może się dziać przed wydarzeniami z 1 szej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to była tylko zmyłka. Miły byłby Paryż z okresu chwały Napoleona, albo carska Rosja. Nie wspominając o feudalnej Japonii i jej dawnej stolicy - Edo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie doczekam cyberpunkowego Assassina :/ strasznie mi się podobała pierwsza część ale to już zaczyna być nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja pamiętam o tym jak producent mówił, że Assassins Creed III skupi się głównie na Desmondzie? Jakim cudem ma chłopak się przenieść w czasie skoro w rzeczywistości AC wehikuł czasu nie został wynaleziony?
Powiem tak - jak nie będzie skakania po dachach i starych katakumbach w dzisiejszych czasach to gry nie ruszę, bo od początku czekam na to, by fabuła skupiła się tylko na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edit: pomyłek zaszedł :P
Ale zgodzę się, że Paryż czy Londyn byłyby ciekawe.

@Some_kind... Może będzie jak z ACII, że w sumie podzielą trójkę na 3 tomy by powoli dojść w ostatnim do rozwiązania spraw Desmonda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować