Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III w Starożytnym Egipcie?

50 postów w tym temacie

Powiedzcie mi, ile zajmuje przejście kampanii w Assassin''s Creed: Revelations?
Wiem, że to nie jest najistotniejsze, bo gra ta jest świetna, ale w tym roku jest tyle wyśmienitych tytułów, że trudno byłoby zmieścić się w 1000 zł ( ps3 ). Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilkadziesiąt lat po Średniowiecznej Ziemi Świętej jest Starożytny Egipt...? Chyba nie uważałem na historii. Wtedy ten ''spoiler'' o Altairze traci sens!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O tak! Egipt brzmi perfekcyjnie, byłoby ogromnie na plus!
PS. Opracujcie jakiś lepszy sposób ostrzegania o spoilerach (wykorzystajcie choćby te forumowe). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 09:25, logray napisał:

> po dachach kairu tez mozna skakac
Kair to młode miasto. Założone dopiero po tym jak arabowie podbili te terytoria. W starożytności
to Egipt miał sporo zajefajnych budynków. Do tego całe kompleksy świątynne. Tak na oko
bardzo fajny pomysł.


sama Aleksandria to plan wrecz genialny - co prawda sama biblioteka czy juz Serapejon zostały zniszczone w czasach Altaira, ale w kraju faraonow sporo bylo innych bibliotek czy swiatyn
a zwiedzenie asasynem piramidy jako obiektu zwiazanego z asasynami byloby niesamowita przyjemnsocia

nalezy ejdnak pamietac, ze w Embers został poruszony watek japońskiej assasynki, wiec moze tam nelezy upatrywac andzieji na kolejna czesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ardiano1 ja sobie nie wyobrazam Assassin''s creed w latach 1700-1900 ponieważ : w tych czasach juz byly karabiny i takie rozne bronie palne a ja assassynow z karabinami sobie nieee wyobrazam... a w eqipcie mysle ze byloby nawet ... fajnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 20:15, ACFan napisał:

Kilkadziesiąt lat po Średniowiecznej Ziemi Świętej jest Starożytny Egipt...? Chyba nie
uważałem na historii. Wtedy ten ''spoiler'' o Altairze traci sens!


Nigdzie nie jest powiedziane że mamy się posuwać do przodu historycznie poznając życia przodków Desmonda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było jak akcja działaby się np. podczas Wiosny Ludów. XIX wieczne Włochy (choć to już było), Niemcy, Francja, Austria czy Węgry. Lub fajnie by było jakby np. XVIII wiek w Ameryce płn. podczas walki o niepodległość Stanów Zjednoczonych. Jak dla mnie (jako Polaka) NAJlepiej było by podczas rozbiorów. Walka z zaborcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować