Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III w Starożytnym Egipcie?

50 postów w tym temacie

Japonia, Wielka Brytania w okresie rewolucji przemysłowej, ale nie starożytny Egipt!
To byłby kompletny strzał w stopę - Assassin w przepasce biodrowej i sandałach skaczący po piramidach... litości...
Osadzenie AC3 we współczesności byłoby już znacznie lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo ciekawy był by klimat, oazy itp. Dla mnie jest natomiast nie ważne gdzie by się toczyła akcja, mogła by na wet tu w Polsce , jeżeli będzie miała gra świetną fabułę to pociągnie rzeszę fanów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkim się zgadzam, sam miałem podobne przemyślenia, ale ja tej plotki nie wymyśliłem, tylko ją przekazuję, może rzeczywiście komuś się coś pomyliło i zamiast "Egipt" napisał "starożytny Egipt"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 10:41, thorin49 napisał:

Japonia

Raczej nie. Nie chcemy kolejnej gry o ninja, a przynajmniej nie z "Assassin''s Creed" w tytule... No, może jakiś spin-off "Ninja''s Creed" stworzony we współpracy z Kojimą (a takie luźne skojarzenie, ponoć podobają mu się asasyny) byłby ciekawy. :D

Dnia 17.11.2011 o 10:41, thorin49 napisał:

Wielka Brytania w okresie rewolucji przemysłowej, ale nie starożytny Egipt!
To byłby kompletny strzał w stopę - Assassin w przepasce biodrowej i sandałach skaczący
po piramidach... litości...

Kurczę, obraz trochę jak z "Faraona" (filmu na podstawie powieści Bolesława Prusa). :P

Dnia 17.11.2011 o 10:41, thorin49 napisał:

Osadzenie AC3 we współczesności byłoby już znacznie lepsze...

I sensowniejsze pod względem fabularnym. Do tego zgadzałoby się z planem twórców by zdążyć z premierą przed końcem 2012 roku, po co mieliby tak ściśle trzymać tych dat jeśli ACIII nie miałby rozwiązać wątku, dla którego ten cały Desmond uczył się tych wszystkich umiejętności od swoich przodków?
Naprawdę nie widzę sensu w kolejnej grze skupionej głownie na perypetiach innego przodka Desmonda, bo ten już nigdy nie wykorzysta zdolności nabytych od Ezio bo kiedy będzie bawił się w Egipcjanina, Templariusze już wykonają swój niecny plan opanowania Świata. ;P

Jedynym sensownym rozwiązaniem, moim zdaniem będzie swoiste odwrócenie proporcji. To znaczy wolałbym gdyby Assassin''s Creed III skupił się na dokończeniu historii Desmonda Milesa, akcji toczącej się we współczesności, a połączenie z przodkiem (

Spoiler

w tym przypadku synem Altaira w Egipcie

) odbywałoby się tak jak obecnie "odłączanie" z Animusa - kiedy masz na to ochotę, albo jak jest taka możliwość.

Tak więc, gdyby gra wyglądała jak napisałem powyżej byłoby naprawdę fajnie. Przynajmniej moim zdaniem.
Spoiler

Ale teoria o synu Altaira jest całkiem sensowna, w końcu w ACII kiedy Desmond miał schizy jego "genetyczna pamięć" pozostała w ciele Marii, kobiety Altaira. :P tylko jakim cudem on by się znalazł w starożytnym Egipcie?



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Pepsi czekam na współczesność. W jakim historycznym klimacie by nie umieścili AC3 to już rewolucji nie będzie... Współczesność dałaby natomiast masę nowych możliwości i przyniosłaby powiew świeżości ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starożytny Egipt? Syn Altaira zaniósł jakieś skrypty do Aleksandrii - fajnie ale czas krucjat (Templariusze najeżdżający na Jerozolimę itd - czyli czasy pierwszego Assassina) to nie starożytność. No chyba, że templariusze byli jakąś sektą wśród wyznawców Ra i całej egipskiej ferajny. A teraz uczciwie - nie grałem w Brotherhood''a ani w Revelations, więc znam fabułę tylko do ACII - czy ten spoiler zawiera wszystkie informacje związane z Egiptem, czy też moje dumanie o sekcie templariuszy w Egipcie jest słuszne a asasyni istnieli na długo przed fabułą ACI? Jeśli jednak chodzi tylko o księgi, które syn Altaira wywiózł do Egiptu to ktoś strzelił babola - no ale w końcu Starożytny Egipt fajnie brzmi co nie? U znajomego widziałem mapkę z miastami w Brotherhoodzie - tam dopiero Ubisoft nastrzelał baboli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 11:46, wojteq-pol napisał:

WTF 0_o to Revelations nie jest ACIII ???


Niestety nie.

Dnia 17.11.2011 o 11:46, wojteq-pol napisał:

Starożytny Egipt? Syn Altaira zaniósł jakieś skrypty do Aleksandrii - fajnie ale czas
krucjat (Templariusze najeżdżający na Jerozolimę itd - czyli czasy pierwszego Assassina)
to nie starożytność. No chyba, że templariusze byli jakąś sektą wśród wyznawców Ra i
całej egipskiej ferajny. A teraz uczciwie - nie grałem w Brotherhood'a ani w Revelations,
więc znam fabułę tylko do ACII


No właśnie, grałeś tylko w dwójkę. Jak dobrze czytałem na wikipediach o Assasinie i z samej gry, to Templariusze mieli swój faktyczny początek, kiedy

Spoiler

Kain zabił Abla dla fragmentu edenu

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, Revelations to AC 2.2
Tak wygląda "nazewnictwo" gier z serii:

Assassin''s Creed
Assassin''s Creed 2
Assassin''s Creed 2.1 - Brotherhood
Assassin''s Creed 2.2 - Revelations

Najogólniej - AC 2.x to każda część, w której sterujemy Ezio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Londyn! I to czasy Sherlocka Holmesa i Kuby rozpruwacza, fajnie można wy było wpleść te dwie postacie w cała fabułę. Ale gra musiała by być mroczna jak zakamarki wiecznego Londynu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Revelations aktualnie gram i do końca gry mam jeszcze baaaaardzo daleko . Ale po obejrzeniu filmu EMBERS wnioskuję że kolejna część może być umiejscowiona w Chinach . Kiedyś już coś przebąkiwano o dalekiej Azji i w filmiku znowu się ten temat pojawia więc jest prawdopodobne , że może umiejscowią akcję właśnie tam . Ciekawe czy będzie to w przyszłorocznej edycji , czy jeszcze w innej . Poczekamy trochę na oficjalne info i w tedy nie będziemy musieli gdybać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 12:13, Pitii napisał:

W Revelations aktualnie gram i do końca gry mam jeszcze baaaaardzo daleko . Ale po obejrzeniu
filmu EMBERS wnioskuję że kolejna część może być umiejscowiona w Chinach.

Wątpliwe. Jeśli wciąż głównym bohaterem pozostaje Desmond nie ma szans na Chiny. Gość aż tak międzynarodowych przodków nie miał. :P
A nawet jeśli miał to Embers tego nie sugeruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wspomnieć o jednej rzeczy, ale zauważyłem, że dark_master zauważył już wcześniej, że niemożliwe jest mówienie w tym przypadku o starożytnym Egipcie. Poza tym sama Aleksandria ma raczej mało wspólnego z pustyniami i piramidami (vide komentarze) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że lepiej by było z Egiptu zrobić osobną część serii, nie jako dodatek do przygód Desmonda ;P Wtedy można by, się lepiej skupić na architekturze. I do tego w XII- XIIIw. to nie było już Starożytnego Egiptu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż...
Średniowiecze było, renesans był, współczesność była... Czemu by nie mogło być starożytność.
Jak dla mnie mogłoby być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować