Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Criterion pracuje nad nowym Need for Speedem

18 postów w tym temacie

Też bym wolał nowego Burnouta, ale trudno. Na pewno z czasem zrobią nową część w końcu to ich flagowa gra. Choć NFS mi się podobał więc następny też powinien być super. Po średnich ocenach RUN utwierdza mnie to w przekonaniu że Criterion to obecnie jedyna firma która potrafi zrobić porządne wyścigi arcade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na całym świecie powinni pod jakąś karą zakazać kupowania tego gówna. Może twórcy w końcu by zrobili NFSa a nie jakiś szit, na którego opis nie wymyślono jeszcze słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo:

1. Criterion robi NFS i mamy gwarancję, że będą to gry dobre albo bardzo dobre bo np RUN bez Criterion wypada średnio albo i źle do konca nie wiem bo dzisiaj odbieram, jestem fanem tak czy inaczej.

2. Umiera NFS i wchodzi coś nowego świeżego i świetnego albo nawet rewelacyjnego.

nie ma 3 opcji, od lat nie widziałem nic świetnego i rewelacyjnego z logiem NFS, Hot pursuid był dobry. I nic innego nawet nie wymagam, niech są dobre a nie g...niane jak RUN czy Undercover, prostreet. Wole pograć w porsche z 2000, to jest klasa gra !!! TO JEST NFS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to bardzo dobrze. The Run kupiłem (jeszcze nie grałem), ale czuję, że trochę te pieniądze zostały wyrzucone w błoto. Za rok na pewno kupię NfSa od Criteriona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma osoba czeka na NFS-a z nocnymi wyścigami z driftami, dragami, sprintami oraz okrążeniamy,a także mase aut które będzie można Stuningować, lecz niestety nie doczekam się chyba takiej gry.. Nawet jeśli nie będzie to NFS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co ta konieczność wydawania nowych części nfsa rok w rok. Nie można poświęcić więcej czasu na tworzenie gierki, odwalić porządną kampanię reklamową i tym samym narobić fanom ściganek niezłego smaka ? Oczywiście trzeba po tym obowiązkowo wypuścić dopracowaną i przemyślaną grę :) Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hot Pursuit był całkiem fajny, tylko, że zbyt bardzo wg. mnie przypominał Burnouta.

Ale i tak gdyby zrobili kontynuację tego, czy po prostu kolejną grę, to pewnie bym kupił. Generalnie Criterion robi dobre gry.

Szkoda tylko, że teraz EA po prostu co chwila wypuszcza nowego NFSa i większość z tego się nie nadaje do niczego. Dali by sobie spokój na jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobią odnowionego Undegrounda lub Most Wanted (bo ten to kicha) to się zgodzę, ale nie jakieś kolejne g..... Szkoda, że niektóre gry poszły w ślady Call of Duty co rok to samo i coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2012 o 12:48, DambialkoX napisał:

Jeżeli zrobią odnowionego Undegrounda lub Most Wanted (bo ten to kicha) to się zgodzę,
ale nie jakieś kolejne g..... Szkoda, że niektóre gry poszły w ślady Call of Duty co
rok to samo i coś..

FFS, zwracajcie uwagę na daty. Tu chodzi o to Most Wanted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2012 o 13:06, Dared00 napisał:

> Jeżeli zrobią odnowionego Undegrounda lub Most Wanted (bo ten to kicha) to się zgodzę,

> ale nie jakieś kolejne g..... Szkoda, że niektóre gry poszły w ślady Call of Duty
co
> rok to samo i coś..
FFS, zwracajcie uwagę na daty. Tu chodzi o to Most Wanted.


Ajć faktycznie przepraszam, ale i tak moje zdanie jest na czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować