Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy tak wygląda mapa Grand Theft Auto V?

30 postów w tym temacie

Trochę mała ;/ szerokość 3,5 lotniska miasto ?;/ wysokość miasta na 5 lotnisk.

Oczywiście jest obszar dookoła który głównie składa się z miejsc pustych. wg. tej mapy oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapa nie jest mała, a nawet jeśli to już wolę żeby była mniejsza, ale zrobiona porządnie, a nie na zasadzie kopiuj/wklej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z tym co otrzymaliśmy w GTA:SA to ta mapa przypomina mi jej okrojoną wersje, w której pozbyt się San Fierro i Las Venturas. ;/ . Nie podoba mi się to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne, bo na trialierze był silnik coś ala GTA SA, a tu screen niby "V" i to jest silnik RAGE z GTA IV jak się nie mylę, i wydaje mi się, że to właśnie Gta IV zmodowane(budynki, chód, i bohater :)). A co do mapy miasta to nie wiem, może jest to dzieło jakiegoś fana.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezła podróbka. Gdyby nie ten screenshot porównawczy z Luisem i kolory mapy żywcem wzięte z San Andreas, bym się dał nabrać. Kiepski wygląd głównego bohatera zawsze można było zwalić na wczesny build gry, ale to najpewniej któryś z modeli przechodniów z GTAIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 13:56, Mroczny_Joga napisał:

Nie wprowadzaj ludzi w błąd! szerokość miasta wynosi 3,79 lotniska a wysokość około 5.2.


Przepraszam :( przy GTA VI lepiej to zrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować