Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Słów kilka o systemie walki w Afterfall: Insanity

13 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2011 o 20:09, Master_Morti napisał:

Takie to średniawe niestety...

Grałem w demo, to nawet nie jest średniawe. Brak mimiki. Ludzie podczas rozmowy "gestykulują całym sobą" jak w starych grach. Grach jest totalnie liniowa, nudna, system walki jest nieporęczny i dziwny. Grafika również nie powala. Jedyna rzecz nadająca sie na recykling to świat. Wydaje się nawet w miarę tylko cała reszta nadaje sie do kosza. Jeżeli to by było falloutem w czasach po drugiej wojnie światowej i wybuchu czegośtam (nie pamiętam konkretnie) to nawet by sie nadawało. W sumie to chyba metro 2033 miało podobny "świat" (nie grałem tylko z kilku obserwacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie szybko wyląduje w czasopismach (jak Rajd Polski). Poczekam jak będzie w CDA, bo jak widzę komentarze to gra wydaje się słaba.
Albo niech każdy namówi paru(set) kumpli to pogramy za dolca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast poświęcać modelowi walki kilka słów powinni schylić głowy w milczeniu z nadzieją, że znajdzie się ktoś kto ten crap kupi.

Lektora lepiej pozostawić bez komentarza. Wstyd na cały świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką miałem nadzieję na fallouta made in poland a tu takie rozczarowanie. Miało być strasznie a wyszło zabawnie ... zwłaszcza z zabijaniem "duszków" w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lektor jest przecudowny, on powinien komentować zwiastuny do filmów. Ta gra i tak szybko stanieje do 20-30 zł :D

Tak trochę z innej beczki. Czy ta gra wykorzystuje platformę Steam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy poziom adrenaliny wpływa na zdolności bojowe. Słyszałem o kilku przepadkach, kiedy adrenalina dość drastycznie podniosła czyjąś sprawność fizyczną (choć obniżyła zdolności do racjonalnego myślenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować