Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #126: Który klan zamienił w wampira głównego bohatera w grze widocznej na obrazku?

37 postów w tym temacie

Fabuły gry powiem sczesze nie pamiętam za dobrze (ile lat temu ja w to grałem) ale pytanie banalne bo to mój ulubiony klan wampirów (jeszcze z czasów jak interesowałem się papierową wersja gry) i cieszyło mnie to że to właśnie oni zmieniają głównego bohatera w wampirka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 23:28, Gvynbleidd napisał:

Bardzo dziękuję za podanie odpowiedzi. -.-''

To po co czytałeś? A w ogóle czemu zaznaczyłeś odpowiedź i wnioskowałeś że to moja jest dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 12:45, Seishirou napisał:

Super gra.Nadal żałuje że część 2 nie wyszła po polsku.Grałam po angielsku ale to nie
było to.I nie wiem czy to kwestia gry czy braku tłumaczenia.


Masz na myśli Bloodlines? Z tego co wiem to nie jest gra w żaden sposób połączona z pierwszym tytułem...
Cóż, ja akurat w "1 część" nie grałam, ale bloodlines po zagraniu (owszem, z wszystkimi patchami fanowskimi) została jedną z moich ulubionych gier :)

A jeśli chodzi o spolszczenie, to ostatnio się zszokowałam bo w końcu wyszło fanowskie! Po tylu latach oczekiwania :D. Dziwię się że ten fakt nie stał się niusem na gramie, no ale cóż... Dla tych którzy to przeoczyli, spolszczenie do vtmb:

trochę informacji, a tu ostatni patch spolszczający: http://dlh.net/cgi-bin/dlp.cgi?lang=eng&sys=pc&file=VTMBpl77.exe&ref=ps

Trochę ten post nie na temat, ale skoro jest pretekst żeby rozpowszechnić trochę miłości do vtmb to trzeba korzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 23:57, damiank485 napisał:

> Bardzo dziękuję za podanie odpowiedzi. -.-''
To po co czytałeś? A w ogóle czemu zaznaczyłeś odpowiedź i wnioskowałeś że to moja jest
dobra?


1) Wchodziłem do quizu przez forum, więc najpierw widziałem komentarze.
2) Nie wiem czy zauważyłeś tekst w quizie "Prosimy nie podawać odpowiedzi w komentarzach!"
3) Nie zaznaczyłem twojej odpowiedzi licząc, że nie byłeś tak wredny i nie zepsułeś ludziom zabawy podając prawidłową odpowiedź. Przeliczyłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam grę, szkoda że była krótka i uproszczona, gdyby był motyw walk pomiędzy lokacjami i system questów pobocznych, wtedy nie popadłaby w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować