• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuRPGpl

WIELKI problem z plikiem! PLS help

Pytanie

Siema, sciagnolem sobie demko gry ma 700 mb i plik byl zapakowany nie dalo sie go rozpakowac wiec usunolem win rara, bo to pisalo ze cos nie w tym formacie itd, no to mam plik iso wiec se mysle ze musze zrobic wirtualke, no to jest iso ale cos problem nadal, no to daje alcoholem znajduje obraz ale wtedy daemon go nie znajduje, no to wpisuje w plik: nazwa.mdf i tu byl moj blad bo chyba mialem wpisac nazwa.mds zeby znalazl daemon:( jak moge zmienic typ pliku z .mdf ?? bo jka mam .iso to kasuje .iso i wpisuje .mdf np, a tutaj niema czegos takiego i niewiem jak moge zmienic jego typ prosze o pomoc i z gory dzienkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

no a jak daje zeby mi alcohol 120% stworzyl obraz to jest cos takiego? co moge zrobic aby normalnie grac w ta gre? no wsomie to demko ale chce wybrobowac i czy jakos moge zmienic ten plik z .mdf na .mds bo mzoe to pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

aha zapomnialem powiedziec to w napedzie to morrowind zlota edycja , wiec mi chodzi o demo innej gry probowalem wyjac plytke morrowinda i to zrobic ale to i tak nic nie zmienia:) tak mowie zeby nie bylo ze niemam morrowinda zlotej edycji:D wiec prosze o pomoc bo sie niecierpliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Oh nie! Znow trafiles na mnie ;). Zguba moja, bo mnie znow od wioskowych pojedziesz ;P. Ale do rzeczy

Po pierwsze napisz jeszcze raz wszystko od nowa. Spokojnie, z wykorzystaniem znakow przestankowych oraz zaczynaj zdania z duzej litery ;), bo w pierwszym poscie jest jedno zdanie i watpie by ktos to zrozumial :/. Na razie wyszlo mi to (po kilkukrotnym przeczytaniu/probie przeczytania):

- sciagnales demko gry, ale nie udalo Ci sie go rozpakowac (byly jakies bledy podczas rozpakowywania? Warto byloby je podac, bo jesli byl blad CRC to MUSISZ sciagnac plik jeszcze raz, bo cos sie zle sciagnelo...

- zrobiles tego pliku obraz .iso <<== co wydaje sie pomyslem chybionym, bo jeszcze nigdy nie spotkalem sie z demkiem gry w iso, wiec na pewno cos takiego nie ma prawa na wlaczenie. Wiec jak widac Ci sie cos zwalilo :/. Reszty nie ma sensu przytaczac, bo nie jest istotna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest to chińszczyzna, ale próbuje ją rozwiązać. Zassałeś sobie plik .iso, który jest jak wiadomo obrazem płyty cd. Domyślnie rar go rozpakowuje. Tymczasem można go sobie w nero wypalić jako płytkę. PO drugie to dema nie są dawane jako obraz płyty. Morał mam tylko jeden : to jest zwykły pirat. Miłego degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.05.2006 o 11:31, AgayKhan napisał:

to jest zwykły pirat. Miłego degrada.


Skoro to pirat to dlaczego mu wyjasniasz jak ma go uruchomic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.05.2006 o 10:51, ArtuRPGpl napisał:

niewiem jak moge zmienic jego typ prosze o pomoc i z gory dzienkuje.


Nie kradnij! Chcesz grac - kup
Wtedy mozemy pogadac, a teraz glowy ludziom nie zawracaj takimi bzdurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.05.2006 o 13:02, Xantus napisał:

> niewiem jak moge zmienic jego typ prosze o pomoc i z gory dzienkuje.

Nie kradnij! Chcesz grac - kup
Wtedy mozemy pogadac, a teraz glowy ludziom nie zawracaj takimi bzdurami.

niech ktos zablokuje ten topic i arturaRPGpl - podobno to forum nie popiera piractwa to ten uzytkownik ma nielegalny system windows

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.05.2006 o 13:03, morthi napisał:

ten uzytkownik ma nielegalny system windows

Hmm?? Juz druga osoba to napisala ... Po czym to poznajecie ;-)? Z checia dowiem sie czegos nowego :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.05.2006 o 13:07, Piotrek K. napisał:

> ten uzytkownik ma nielegalny system windows
Hmm?? Juz druga osoba to napisala ... Po czym to poznajecie ;-)? Z checia dowiem sie czegos
nowego :D ...


taki znaczek pojawia sie gdy windows nie moze sie autoryzowac - pojawia sie poinstalacji poprawki: Powiadamianie o oryginalności systemu Windows (KB905474)

problem nie wystepuje w przypadku posiadania orginalnego systemu windows :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować