Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz pierwsze screeny z Enemy Front, nowej gry CITY Interactive

20 postów w tym temacie

Mimo, że to podobno CryEngine 3 to musze przyznać że wyglądają trochę kreskówkowo.
Cóż, może to dlatego że przeglądam 5 calowym ekranie (tak tak, fascynujący wykład :] )
Zobaczymy co z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 10:48, SERGYO napisał:

Mimo, że to podobno CryEngine 3 to musze przyznać że wyglądają trochę kreskówkowo.
Cóż, może to dlatego że przeglądam 5 calowym ekranie (tak tak, fascynujący wykład :] )


Nie, to nie wina małego ekranu;] Ja na monitorze odnoszę podobne wrażenie i wydaje mi się jakbym oglądał Borderlands w XX wieku;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się, czy ten komiksowy wygląd jest zamierzony. Czy ten cel-shading wyszedł im przypadkiem na tych screenach, czy też (po raz pierwszy chyba?) będziemy strzelać do kreskówkowych Niemców?
Ciekawe co nam CI zaserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 10:57, Phobos_s napisał:

Właśnie zastanawiam się, czy ten komiksowy wygląd jest zamierzony. Czy ten cel-shading
wyszedł im przypadkiem na tych screenach, czy też (po raz pierwszy chyba?) będziemy strzelać
do kreskówkowych Niemców?
Ciekawe co nam CI zaserwuje.


Pierwsze bylo Battlefield Heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, a łusek to już się Panu Redaktorowi nie chciało policzyć - nieładnie ;). Mówiąc serio - ciekawy jestem, co z tego wyjdzie, jednak na 90 % i tak to ominę - nie mój klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha! CI pojechało po bandzie - kiedyś robiło gówniane gry kioskowe na ChromEngine teraz będzie robić gówniane gry kioskowe za CryEngine 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 11:58, TobiAlex napisał:

Hahaha! CI pojechało po bandzie - kiedyś robiło gówniane gry kioskowe na ChromEngine
teraz będzie robić gówniane gry kioskowe za CryEngine 3.


Dodam, że ich gry można też kupować na wagę w supermarketach typu Tesco/Biedronka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo no proszę a jednak udało im się znowu stworzyć armię klonów wzorowanych chyba na Pudzianie. Na pewno będzie MEGA hitem, ta gra nie przejdzie obojętnie przez rynek gier xD
I oni się chcą równać do CDP-RS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem wcielimy się w niemieckiego żołnierza, który będzie najeżdżał Polskę. :) To się zrobi szum. Prezes Tymiński będzie zachwycony wynikami sprzedaży zagranicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, mój ulubiony motyw przewodni gry. Jak mniemam będziemy grali jakimś bochaterem alianckim, szkoda ze nie będzie można pograć po drugiej stronie barykady. To by było coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować