Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wywiad z Michałem Gembickim, dyrektorem zarządzającym CD Projekt. Rozmawiamy o działce filmowej, niższych cenach gier Blizzarda, lokalizacjach, nowych projektach i przyszłości firmy

15 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Czyli tematach najbardziej nas palących. Co ważne, praktycznie na wszystkie pytania uzyskaliśmy satysfakcjonujące, konkretne odpowiedzi.

Przeczytaj cały tekst "Wywiad z Michałem Gembickim, dyrektorem zarządzającym CD Projekt. Rozmawiamy o działce filmowej, niższych cenach gier Blizzarda, lokalizacjach, nowych projektach i przyszłości firmy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP nie zmniejszy ceny Diablo 3 ( nawet gdyby mieli taką możliwość), bo gra i tak będzie się sprzedawać jak świeże bułeczki. Paradoksem dla mnie jest fakt, iż kupienie jej w preorderze w Wielkiej Brytanii wyjdzie mi taniej (z przewozem) jak kupno w gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 19:02, Maelius napisał:

CDP nie zmniejszy ceny Diablo 3 ( nawet gdyby mieli taką możliwość), bo gra i tak będzie
się sprzedawać jak świeże bułeczki. Paradoksem dla mnie jest fakt, iż kupienie jej w
preorderze w Wielkiej Brytanii wyjdzie mi taniej (z przewozem) jak kupno w gram.pl


Tylko pragnę zauważyć że żaden sklep nie zna ceny Diablo3 a wszystkie ceny podane w polskich i zagranicznych sklepach są tylko domysłami. A i jeszcze mógłbyś podać nawę tego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzelam że Maeliusowi chodziło o zavvi.com. Dosyć popularny i sporo rzeczy całkiem tanio. Co do ceny też mają przystępny domysł, £29.95.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny, bardzo treściwy wywiad, wielkie dzięki!
Najbardziej zainteresował mnie ten nowy projekt internetowy, który ma wspierać sprzedaż hurtową? Sklep? Coś większego? Co??? Jakieś domysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o brytyjski Amazon (£29.99). Może i są domysłami, ale jeśli CDP podbił cenę SC2, to czemu nie miałby zrobić tego samego z Diablo 3 ? (Nawet jeśli cena mogłaby być niższa.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 22:54, Maelius napisał:

Chodziło mi o brytyjski Amazon (£29.99). Może i są domysłami, ale jeśli CDP podbił
cenę SC2, to czemu nie miałby zrobić tego samego z Diablo 3 ? (Nawet jeśli cena mogłaby
być niższa.)


Sprzedaje po takiej cenie jak wcześniej lem wiec gdzie ty widzisz podniesienie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wywiad tylko potwierdził że CDP w świetle dystrybucji gier Blizzarda to czysta hipokryzja, LEM zmieszane publicznie przez szefów CDP za Sc2, a po przejęciu dystrubucji nic tylko tłumaczenia i zapewnienia że są szanse w rozmowach z Blizzardem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 09:48, ZubenPL napisał:

> Chodziło mi o brytyjski Amazon (£29.99). Może i są domysłami, ale jeśli CDP
podbił
> cenę SC2, to czemu nie miałby zrobić tego samego z Diablo 3 ? (Nawet jeśli cena
mogłaby
> być niższa.)

Sprzedaje po takiej cenie jak wcześniej lem wiec gdzie ty widzisz podniesienie ceny?


Zanim wypowiesz się w jakiejś sprawie, proponuję zweryfikować informacje.
http://www.gram.pl/news_8A7eGO64_Dlaczego_Starcraft_II_od_CD_Projektu_bedzie_kosztowal_az_19999_zl_Znamy_odpowiedz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blofeld z filmu "W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości", zabija żonę Bonda Teresę "Tracy" di Vincenzo.

Poza tym to jedyny film w którym Bond się ożenił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a propos blizzarda to sorki ale Polacy mogą kopic np prepaid za niecałe 80 pln a nie za niecałe 100 jak u nich więc może trochę postarajcie się przy negocjacjach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować