Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co znajdziemy w edycji kolekcjonerskiej Mass Effect 3?

36 postów w tym temacie

Tam jest błąd, nie dodatkowe postacie tylko dodatkowe stroje dla tych postaci.
A tak po za tym to kolekcjonerka super, już dawno temu złożyłem zamówienie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodatkowe postacie w naszej drużynie: Ashley Williams, Liara T''Soni, James Vega i Kaiden Alenko

Dokładnie, stroje dla postaci to raz, dwa co najwyżej powinno być Kaiden Alenko/Ashley Williams bo

Spoiler

jedno z nich siłą rzeczy leży już 6 stóp pod ziemią od czasów ME1 =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"dodatkowe postacie w naszej drużynie: Ashley Williams, Liara T''Soni, James Vega i Kaiden Alenko"

Radzę obejrzeć filmik ponownie. Te postacie to nie są "CE exclusive", tylko to było o bonusie "Alternatywny wygląd zbroi" dla tych NPCów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dodatkowy towarzysz i jestem ciekaw kto i co to będzie, chodzą słuchy, że proteanin.

Zgadzam się z Hartus bluza powinna być prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym do tego jeszcze jakąś figurkę ale cena pewnie wzrosła by o jakieś 200zł więc obecna EK jest całkiem niezła. Nie rozumiem tylko "metalowe pudełko z damską lub męską postacią komandora Sheparda na okładce ". To znaczy że okładka będzie losowa i będą niejako dwa opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane, że w trójce pojawią się m. in. Ashley i Kaiden. I to jest prawda. Nie jest nigdzie napisane, że pojawią się JEDNOCZEŚNIE. To chyba dosyć oczywiste dla każdego, kto grał w ME...

Co do kolekcjonerki - wreszcie jakiś porządnie wykonany artbook. Cała reszta, wg mnie, mogłaby skończyć jako płatne dodatki. Na zakończenie sagi o Shepardzie wolałbym coś mocniejszego, 2-3 wypasione przedmioty. Nawet, gdyby cena miała być wyższa - w końcu to ma być Edycja Kolekcjonerska, a nie rozszerzona podstawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 11:45, Misiek-666 napisał:

Tam jest błąd, nie dodatkowe postacie tylko dodatkowe stroje dla tych postaci.
A tak po za tym to kolekcjonerka super, już dawno temu złożyłem zamówienie xD

Bonusowe stroje. I bonusowa postać (na samym końcu wspominają, ale nie pokazują kto to). Ja poczekam na wyjście gry, recenzje i DLC. Zresztą jak co to i tak muszę przejść ME 2, a ciągle mam problemy z kontem w BioWare Social.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu na początku zrozumiałem że jest materiałowa koszulka z logo N7 i już zacząłem się zastanawiać.
Takto niestety lipa, gdyby ta bluza była dla gracza a nie dla Sheparda to na 100% bym zakupił, obrażony jestem na komandora, wszystko on zgarnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe rzeczy in-game CE-exclusive to dosyć tania zagrywka... Powiedziałbym, że wręcz zachęcająca do piracenia (a jakże, to wszystko na bank pojawi się zaraz po premierze w pirackich wydaniach). Jakby nie mogli np zamiast tego wszystkiego dać jakiś fajny gadżet, np bluza z kapturem z logo N7 (ale rzeczywista, a nie wirtualna) lub jakaś replika bronii, czy też nawet figurka z postacią lub Normandią albo Żniwiarzem... Chcicałbym pozdrowić BioWare i EA moim serdecznym palcem :)

EDIT: tak, wiem, prawdopodobnie te rzeczy pojawią się mimo wszystko odpłatnie w jakiejś formie DLC, ale czy to kogoś tłumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 12:32, sznajder23 napisał:

pamięta ktoś jeszcze kolekcjonerkę pierwszego mass effecta?


Nie muszę pamiętać, bo u mnie na szafce stoi (a pendrive jest w użyciu mimo utraty obudowy :)). Tylko że to wydanie było autorstwa CDP a nie EA, które raczej nie słynie z dobrych edycji kolekcjonerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 12:14, Pile napisał:

Nie rozumiem tylko "metalowe pudełko z damską lub męską
postacią komandora Sheparda na okładce ". To znaczy że okładka będzie losowa i będą niejako
dwa opakowania?


Polecam obejrzeć trailer, tam to jest lepiej napisane/pokazane (Female and male Shepard...-> czyli jedno na jednej stronie, drugie na drugiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 12:14, Pile napisał:

Nie rozumiem tylko "metalowe pudełko z damską lub męską
postacią komandora Sheparda na okładce ". To znaczy że okładka będzie losowa i będą niejako
dwa opakowania?


Polecam obejrzeć trailer, tam to jest lepiej napisane/pokazane (Female and male Shepard...-> czyli jedno na jednej stronie, drugie na drugiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować