Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zrujnowana, postapokaliptyczna Polska na nowym trailerze Afterfall: Insanity

34 postów w tym temacie

Adam Berlik

Nicolas Intoxicate Studios, twórcy nadchodzącego survival horroru Afterfall: Insanity, zaserwowali nam dość długą, bo aż czterominutową wycieczkę po świecie gry, w trakcie której możemy zobaczyć rozmaite lokacje.

Przeczytaj cały tekst "Zrujnowana, postapokaliptyczna Polska na nowym trailerze Afterfall: Insanity" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powinien być trailer na E3, a nie tamto "coś".
Nawet klimatycznie, najlepiej wyszła z tego wszystkiego muzyka. Aspekty techniczne samego trailera mnie zastanawiają - ja rozumiem, że sporo post-fx, ale dlaczego "pod" nim siedzi dość mocny low-res (piksele przy scence z żarówkami), a całość i tak klatkuje... Chyba, że to celowe miało być? Jeśli celowe, to dlaczego i po co? Z jednej strony lepiej, a z drugiej nadal się odechciewa. Trailer ok, ale tej jego "czkawki" kompletnie nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@CharonPL

dokladnie! Jakby im klatkowalo i to puscili.. teoretycznie wniosek nasuwa sie ze tak mialo byc, ale znajac polskie warunki... ;)

Po demie zawiedziony jestem udzwiekowieniem a konkretnie voice acting.. od takich malych wpadek ze glos po zalozeniu helmu nadal brzmi jak bez (dop w nast scenie juz jest efekt nalozony) po zupelnie kiepskie odzwierciedlenie uczuc mowiacego.. zupelnie mnie nie przekonalo ;/ A szkoda bo klimat jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, szkoda, że jednak nie odważyli się na Afterfallowego cRPGa, ten świat po to został stworzony, a nie, by sobie postrzelać do mutantów.
Naprawdę powinni sobie odpuścić ten survival horror i przypomnieć o ambitnych planach, jakie mieli kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dużo się nie różni od prawdziwego wyglądu, prawda?:P A tak poważnie, postapokaliptyczne światy jakoś mnie nie kręcą. Kolejna strzelanka, wolałbym zdecydowanie RPG, prędzej by mnie przekonali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żarówki takie jakieś kwadratowe. Jak widzę PKP trzyma się mocno, skoro pociągi jeżdżą. Mam nadzieję, że w grze nie uświadczy się żadnego polityka, no chyba, że to są te zmutowane potworki do odstrzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować