Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Dzień 7 - Need for Speed: The Run - Poradnik do Need for Speed: The Run

11 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2011 o 19:42, MisioKGB napisał:

Powiedzcie tylko czy warto w to zagrać. Tak lub nie


Stanowczo odradzam. Miał być hit a wyszedł crap. Nie kupuje szkoda kasy nawet nie ściągaj z torrentów bo szkoda prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka bardzo fajna ale na pewno nie za ta kase jak wyjdzie "na pewno szybko" w tanszej wersji to dla fana nfs pozycja obowiazkowa. za 49 plus 1 gra za zlotowke z ea classic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam wersję na playstation 3 i jestem bardzo zadolowny z tej gierki, a opinia wszystkich ekspertów jest na bazie grania w trybie single na piracie co jest śmieszne.. multi jest po prostu genialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nacktarn też bym tak pisał gdybym wydał 200 zł a gra okazała się shitem. Zresztą miałem podobnie z Bodycount tyle, że na szczęście udało mi się grę sprzedać za te same pieniądze za które kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gre kupiłem za 200 zł i jestem bardzo zadowolony dał bym nawet 250zł.Gra jest bardzo długa wspaniały single jak i multi który cos szwankuje przydał by sie patch i sa jeszcze wyzwania które warto przejechac na playnowy medal ogólnie polecam grę, bo warunków pogodowych jakie sa w tej grze nie zobaczycie nigdzie indziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 09:16, dzieciak19 napisał:

gre kupiłem za 200 zł i jestem bardzo zadowolony dał bym nawet 250zł.Gra jest bardzo
długa wspaniały single jak i multi który cos szwankuje przydał by sie patch i sa jeszcze
wyzwania które warto przejechac na playnowy medal ogólnie polecam grę, bo warunków pogodowych
jakie sa w tej grze nie zobaczycie nigdzie indziej:)


Jak nie masz co z pieniędzmi zrobić to ja chętnie przygarnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam co zrobić i tylko tego nfsa kupiłem najszybciej i za taką cenę jaką był i to jest jedyna gra która mi sie podoba i przy której wsiąkłem na dłużej rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować