Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Max Payne 3 zapowiedziana

27 postów w tym temacie

Nic tak nie psuje klasy kolekcjonerki jak obecność internetowych bzdetów. Won mi z tym, niech to będzie bonus dla pre-orderówców, niech to będą płatne dodatki ale byle nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te arty to papierowe, czy w galerii w grze jak odblokowywane w Mafii 2? Figurka fajna, ostatnio zacząłem się interesować figurkami z gier (przynajmniej z tych wartych czasu i kasy), szkoda że jak EK poprzednich Assassin''s Creed wychodziły to pieniędzy nie miałem. i kupowałem wersję podstawowe Jak soundtrack będzie dobry, a cena będzie w miarę do zaakceptowania to chyba kupię (mimo, że nie grałem we wcześniejsze części).
> Nic tak nie psuje klasy kolekcjonerki jak obecność internetowych bzdetów. Won mi z tym,
> niech to będzie bonus dla pre-orderówców, niech to będą płatne dodatki ale byle nie to.
>
Skoro dają coś poza elektronicznymi dodatkami, to dlaczego by mieli nie dodać DLC? Gorzej by było, jakby całe EK składało się tylko z DLC (jak NFS). Choć powinni jeszcze dodać fajne opakowanie (i tak muszą dać coś na figurkę, bo luzem jej nie przyczepią). Mogliby też dodać koszulkę jakąś (ja bym był najlepiej za którąś z hawajskich koszul ze screenów, ale T-shirt też mógłby być).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 23:15, NemoTheEight napisał:

Te arty to papierowe, czy w galerii w grze jak odblokowywane w Mafii 2?

Forma w 100 proc. materialna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 23:15, NemoTheEight napisał:

Skoro dają coś poza elektronicznymi dodatkami, to dlaczego by mieli nie dodać DLC? Gorzej
by było, jakby całe EK składało się tylko z DLC (jak NFS). Choć powinni jeszcze dodać
fajne opakowanie (i tak muszą dać coś na figurkę, bo luzem jej nie przyczepią). Mogliby
też dodać koszulkę jakąś (ja bym był najlepiej za którąś z hawajskich koszul ze screenów,
ale T-shirt też mógłby być).

Jak dajesz cztery bańki to poza zawartością liczy się także klasa. A takie dodawanie pierdółek psuje mi ogólne wrażenie z całości. Jakby były jako oddzielny bonus dla pre-orderówców czy coś w ten deseń to nie miał bym nic przeciwko ale dodawanie czegoś takiego do edycji specjalnych to dla mnie totalny brak smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 23:43, SarenkaB napisał:

Jak dajesz cztery bańki to poza zawartością liczy się także klasa. A takie dodawanie
pierdółek psuje mi ogólne wrażenie z całości. Jakby były jako oddzielny bonus dla pre-orderówców
czy coś w ten deseń to nie miał bym nic przeciwko ale dodawanie czegoś takiego do edycji
specjalnych to dla mnie totalny brak smaku.

:Bańka" to milion. Jak dajesz 4 miliony za grę, to chyba w złotym pudełku, z garniturem szytym na miarę i autem w zestawie. A jakby nie dodawali DLC do Kolekcjonerek, to ludzie zastanawialiby się dlaczego ktoś zapłacił 100 złotych i ma coś czego oni nie mają za 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2011 o 23:56, NemoTheEight napisał:

:Bańka" to milion. Jak dajesz 4 miliony za grę, to chyba w złotym pudełku, z garniturem
szytym na miarę i autem w zestawie.

O lol. Sam nie wiem jak mogłem się tak napisać.

Dnia 21.11.2011 o 23:56, NemoTheEight napisał:

A jakby nie dodawali DLC do Kolekcjonerek, to ludzie
zastanawialiby się dlaczego ktoś zapłacił 100 złotych i ma coś czego oni nie mają za
200.

Większość bonusów do takiego Deus Ex''a w edycji Augumented i kolekcjonerskiej była dostępna prawie w całości dla pre-orderowców, z tego co pamiętam. A chyba nikt się jakoś nie burzył.
Zresztą, takie pierdółki mogły by dla mnie w całości zniknąć, ani to fajne ani ładne. Tylko estetykę psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 00:12, SarenkaB napisał:

> A jakby nie dodawali DLC do Kolekcjonerek, to ludzie
> zastanawialiby się dlaczego ktoś zapłacił 100 złotych i ma coś czego oni nie mają
za
> 200.
Większość bonusów do takiego Deus Ex''a w edycji Augumented i kolekcjonerskiej była dostępna
prawie w całości dla pre-orderowców, z tego co pamiętam. A chyba nikt się jakoś nie burzył.

Zresztą, takie pierdółki mogły by dla mnie w całości zniknąć, ani to fajne ani ładne.
Tylko estetykę psuje.

http://www.gram.pl/sklep/x360/deus-ex-bunt-ludzkosci-edycja-kolekcjonerska Na PC już nie ma. W zestawie m.in.
"wyjątkowe numerowane pudełko z grą
dodatkowa płyta DVD zawierająca:
- 44-minutowy dokument o tworzeniu gry
- soundtrack z gry
- animowany komiks na podstawie oficjalnej serii DC
- trailer z targów E3 oraz animowany storyboard
40-stronicowy album z grafikami
kolekcjonerska figurka Adama Jensena
10 tysięcy kredytów extra na zakup lub ulepszenie broni
dodatkowe wyposażenie w grze:
- Ratunek Tonga - dodatkowe misje
- Srebrny Łowca - dwukomorowa śrutówka Huntsman Silverback
- SERSR - wyciszony karabin snajperski dalekiego zasięgu (WKSDZ)
- Linebacker - G-87 Protektor
- AUD - automatyczne urządzenie wytrychowe
- UR-DED - urządzenie do zdalnej detonacj
" Jak widać jednak jest trochę tych DLC. Radzę lepiej dobierać przykłady. A estetyka? Jak ci harmonię to psuje to możesz wyrzucić tą karteczkę z DLC (no chyba, że jest w bardziej rozbudowanej formie niż zwyczajowy świstek papieru, którego zresztą nie widać po zamknięciu pudełka i szkoda wyrzucać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na jakąś fajną edycję specjalną ale niestety, za tę cenę to podziękuję.
Na game.co.uk wersje konsolowe kosztują 99,99£ więc trochę cena przegięta jak dla mnie. Nawet figurka jej nie ratuje. Może Cenędza będzie miała tę wersję w niższej cenie ale nie mam zamiaru dać jej zarobić więc zamówię wersję zwykłą z UK. Ech.. gdyby tylko cena była odrobinę niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cenią sie z tymi edycjami kolekcjonerskimi jak dla mnie cena takiej gry powinna wynosić max 300zł i wszystkich kolekcjonerskich wydań bo za głupi brelok i figurkę tyle płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Figurka, soundtrack i brelok - to (na mnie) robi wrażenie. Reszta to jakieś popierdółki. Niestety cena jest zdecydowanie zaporowa i nie na moją kieszeń - w takim układzie zadowolę się zwykłą edycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować