Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Specjalna Max Payne 3 zapowiedziana

27 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2011 o 09:26, Laid_back napisał:

Mi brelok w kształcie naboju ze Stalkera na lotnisku zarekwirowali :<

Trzeba było wezwać kogoś z góry. Brelok w kształcie naboju (po sprawdzeniu, że to nie nabój) nie może być potraktowany jako niebezpieczny przedmiot. Nie jest również atrapą broni. Takie postępowanie jest nadużyciem, przekroczeniem uprawnień i graniczy z kradzieżą (przedmioty, nie są odsyłane pocztą do właścicieli, a celnicy najczęściej prawdopodobnie je zabierają dla siebie, bo niby co z nimi robią?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 09:21, Lordpilot napisał:

Figurka, soundtrack i brelok - to (na mnie) robi wrażenie. Reszta to jakieś popierdółki.
Niestety cena jest zdecydowanie zaporowa i nie na moją kieszeń - w takim układzie zadowolę
się zwykłą edycją.

A. Nie przeczytałem o cenie. Jak dla mnie to cena na konsole. Na PC będzie taniej (mam nadzieję, bo 400 zł na grę nie wydam, a chciałbym mieć tą wersję, bo fajna jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 11:53, NemoTheEight napisał:

A. Nie przeczytałem o cenie. Jak dla mnie to cena na konsole. Na PC będzie taniej (mam
nadzieję, bo 400 zł na grę nie wydam, a chciałbym mieć tą wersję, bo fajna jest)


Na Amazonie, GameStopie i sklepie Rockstara wszystkie wersje PC/PS3/X360 kosztują dokładnie tyle samo: $99,99.

U nas różnica w cenie może być, ale pewnie nieduża. Jeśli w ogóle będzie dostępna ta wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem że się celnikowi bardzo spodobał - chodził z nim i pokazywał innym :) Ale jak miałem ryzykować awanturę na lotnisku z możliwością niewylecenia na wakacje, to sobie taką drobnostkę odpuściłem ;)

W każdym razie ku przestrodze innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać w obecnych czsach do każdej gry trzeba wpakować jakieś durne figurki. Zamiast tego Rockstar mógłby dodać 2 poprzednie części. Na 100% nie kupię takiej "szpeczial ediszon".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wzięła się moda na te durne figurki. Kompletnie niepraktyczna rzecz, stoi na półce i się kurzy, niczym pomniki w miastach służące jako latryny dla gołębi. Może Hamburgerom takie coś się podoba, ale nie mi. Mam wrażenie że wręcz sztucznie podnosi cenę, kiedyś wystarczyło dać porządny artbook i ścieżkę dźwiękową, cena nie przekraczała 160zł a teraz na siłę wrzucają te figurki.

Ale jak już takową dodają, to litości, nie mógł być to poczciwy, stary Max z poprzednich części w ciemnym płaszczu ? Tutaj wygląda jak Bruce W. ze szklanej pułapki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować