Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror`s Edge 2 na Frostbite 2.0 - potwierdzenie na stronie silnika

50 postów w tym temacie

Czyli duże wymagania, zerowa optymalizacja i kiepska grafika jak patrzy się na ostatniego NFS''a (choć BF3 wygląda ładnie nie przeczę). Lepiej jakby użyli UE3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 19:54, Numenpl napisał:

Czyli duże wymagania, zerowa optymalizacja i kiepska grafika jak patrzy się na ostatniego
NFS''a (choć BF3 wygląda ładnie nie przeczę). Lepiej jakby użyli UE3


Bez przesady, BF3 akurat jest przyzwoicie zoptymalizowany - przynajmniej na PC - na konsoli nie grałem, przy tym wygląda obłędnie (jasne, że w większości to zasługa odpowiedniej gry światłami, cieniami, etc. ale tak czy siak - wygląda bardzo dobrze). a o NFSie się nie wypowiadam, grałem jedynie w demko na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 19:54, Numenpl napisał:

Czyli duże wymagania, zerowa optymalizacja i kiepska grafika jak patrzy się na ostatniego
NFS''a (choć BF3 wygląda ładnie nie przeczę). Lepiej jakby użyli UE3


Jak możesz pisać takie bzdury?? Przecież NFSa i BFa robią całkiem inni producenci i jestem w stanie Ci powiedzieć że optymalizacja BF 3 jest po prostu wyśmienita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co? Głową z rozbiegu ściany będę rozbijał? Czy może te bzdurne filtry światła przez, które nic nie będzie widać?
Oby popracowali i dopracowali ten "wspaniały" silnik graficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 20:15, Henrar napisał:

Nom, Mirror''s Edge 2 patrząc na jedynkę to będzie niesamowita demonstracja boskiego
silnika boskiego DICE.



A co masz na myśli, bo jeśli myślisz że pierwszy Mirrors Edge biegał na Frostbite to znaczy że:

a)nie umiesz przeczytać co pisze na obrazku nad newsem
b)wypowiadasz się w temacie którego nie ogarniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 20:50, Koski napisał:

A co masz na myśli, bo jeśli myślisz że pierwszy Mirrors Edge biegał na Frostbite

Lol, przecież to ME leciało na Unrealu i przez art-design engine nie mógł rozwinąć skrzydeł. Naprawdę jesteś tak nawiny, że przy obecnym designie ME2 pokaże możliwości Frostbite? Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 20:55, Henrar napisał:

> A co masz na myśli, bo jeśli myślisz że pierwszy Mirrors Edge biegał na Frostbite
Lol, przecież to ME leciało na Unrealu i przez art-design engine nie mógł rozwinąć skrzydeł.
Naprawdę jesteś tak nawiny, że przy obecnym designie ME2 pokaże możliwości Frostbite?
Chyba nie.


To nie ma być pokazówka silnika tylko oryginalny, szalenie grywalny produkt. Stwierdzanie że jestem naiwniakiem obróciło się przeciwko tobie, bo naiwnie uwierzyłeś w prostolinijność mojego poprzedniego postu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 21:13, sinir napisał:

I to NIE był sarkazm.

Super, kolejny nic nie warty tytuł ktory nie bedzie chodzil na XP!
To tez nie byl sarkazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 21:32, Lemonardo napisał:

Super, kolejni ludzie narzekąjący, że gry nie chodzą im na dziesięcioletnim systemie!

Gdyby Frostbite 2.0 zawierał cokolwiek, co tłumaczyłoby, czemu gra oparta na tym silniku miałaby nie pójść na tym systemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 21:39, Henrar napisał:

> Super, kolejni ludzie narzekąjący, że gry nie chodzą im na dziesięcioletnim systemie!

Gdyby Frostbite 2.0 zawierał cokolwiek, co tłumaczyłoby, czemu gra oparta na tym silniku
miałaby nie pójść na tym systemie...


Nie zawiera. To prawda. Ale inna sprawa jest taka, że dzisiaj używać XP, to tak jak w 2005 roku używać Windowsa 95. I nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek narzekał, że na tamtym systemie nie chodził BF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, różnice między frostbite 1.0 a 2.0 są prawie żadne. Btw co DICE takiego wprowadziła do bad company 2 vietnam że jest numerek 1.5? Bo przyznam szczerze, że słyszę o tym pierwszy raz a miałem okazje grać w podstawke i dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować