Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror`s Edge 2 na Frostbite 2.0 - potwierdzenie na stronie silnika

50 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2011 o 21:46, Lemonardo napisał:

Nie zawiera. To prawda. Ale inna sprawa jest taka, że dzisiaj używać XP, to tak jak w
2005 roku używać Windowsa 95.

Jechałem na 2000 i podaj mi powod dla ktorego mam zmieniac na win 7 tylko dlatego, ze MS tak chce.
Bo osobiscie owego nie widze.

Dnia 21.11.2011 o 21:46, Lemonardo napisał:

I nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek narzekał, że na tamtym systemie nie chodził BF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 21:50, Zgreed66 napisał:

Jechałem na 2000 i podaj mi powod dla ktorego mam zmieniac na win 7 tylko dlatego, ze
MS tak chce. Bo osobiscie owego nie widze.


Powiem ci tak. Zainstaluj sobie Windowsa 7, potem na XP się nie przerzucisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 22:12, Koski napisał:

Powiem ci tak. Zainstaluj sobie Windowsa 7, potem na XP się nie przerzucisz :P

Problem jest taki, ze go zainstalowałem... i nawet dalej na laptopie ten śmieć leży.

I nie widze w nim nic cudownego. Jak wychodzi CoD ludzie wołaja KOTLET!111!!!11!!
Jak wyjdzie windows, ktory jest poprawioną Vistą. Jaaa trzeba mieć, bo to postęp...

Nie łapać, bo nie widzieć tej zatrważającej róznicy w porownaniu do XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 21:18, Zgreed66 napisał:

Super, kolejny nic nie warty tytuł ktory nie bedzie chodzil na XP!
To tez nie byl sarkazm.

Znaczy tytuł jest nic nie warty bo nie działa na przedpotopowym systemie :P. That makes so much sense :P.
Najśmieszniejsze jest to, że nikt tu nie wie jak działa taki system, nikt pewnie nie wie jak działa i czego wymaga taki engine ale WSZYSCY wiedzą, że NA PEWNO działałby na XP gdyby DICE tylko chciało. Nosz kurka połowa tego forum powinna przy Windows 8 jak nic pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 22:44, Geeko napisał:

Znaczy tytuł jest nic nie warty bo nie działa na przedpotopowym systemie :P. That makes
so much sense :P.

Taa, szczegolnie, że wcale roznica miedzy nimi nie jest taka wielka jak ludzie malują.

Dnia 21.11.2011 o 22:44, Geeko napisał:

Najśmieszniejsze jest to, że nikt tu nie wie jak działa taki system, nikt pewnie nie
wie jak działa i czego wymaga taki engine ale WSZYSCY wiedzą, że NA PEWNO działałby na
XP gdyby DICE tylko chciało. Nosz kurka połowa tego forum powinna przy Windows 8 jak
nic pracować.


Jakby chcieli to pewnie dałoby rade. Jednak wiadome jest, że DX10 jest nie zgodny z DX9.
Więc pewnie chodzi o całkowite odrzucenie DX9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 22:52, Zgreed66 napisał:

Jakby chcieli to pewnie dałoby rade. Jednak wiadome jest, że DX10 jest nie zgodny z DX9.
Więc pewnie chodzi o całkowite odrzucenie DX9.

TADAAA i już mamy kolejną spiskową teorię. Gra wymaga Win 7, żeby w nas wmusić DX10.
Wystarczy, że engine używa choćby jednej z nowych funkcji oferowanych przez DX10 i 11 i wtedy nie ma zmiłuj, gra na XP nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 22:58, Geeko napisał:

TADAAA i już mamy kolejną spiskową teorię. Gra wymaga Win 7, żeby w nas wmusić DX10.

Ja tego nie napisalem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko narzekacie że na xpeku nie chodzi a ja powiem tak za żadne skarby bym nie zamienił 7 na xp. Ogólnie mnie cieszy że wyjdzie me 2 tylko trzeba jedyneczkę ograć w końcu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 22:58, Geeko napisał:

Wystarczy, że engine używa choćby jednej z nowych funkcji oferowanych przez DX10 i 11
i wtedy nie ma zmiłuj, gra na XP nie ruszy.


Lulz, pamiętasz co było z Crysisem? Parę linijek w ini i na DX9 odpalałeś to, co niby mogło być wyrenderowane w tylko w DX10.

Już pomijam fakt, że Frostbite 2.0 chodzi na Xboksie, który pełnego DX10 nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nowy Mirror''s Edge będzie niedługo zapowiedziane i wyjdzie w miarę niedługo :)
Oby tylko był dłuższy niż jedynka :) Ech.. Aż sobie zainstalują jedynkę jak skończę L.A.N :) Chętnie wrócę do białego miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 22:25, Zgreed66 napisał:

> Powiem ci tak. Zainstaluj sobie Windowsa 7, potem na XP się nie przerzucisz :P
Problem jest taki, ze go zainstalowałem... i nawet dalej na laptopie ten śmieć leży.


To zainstaluj sobie Pre-Betę Windowsa 8. Ten system jest tak szybki że wciąż się za głowę łapię jak to możliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 08:18, Henrar napisał:

Lulz, pamiętasz co było z Crysisem? Parę linijek w ini i na DX9 odpalałeś to, co niby
mogło być wyrenderowane w tylko w DX10.


Tyle, że były to czasy kiedy DX10 faktycznie był wciskany czasami na siłę bo nikt nie potrafił jeszcze z tych bibliotek w pełni korzystać. Mam wrażenie, że po kilku latach mogło się to trochę zmienić.
Xbox nie musi korzystać z wszystkich elementów DX10. Wystarczy, że to z czego korzysta zapewnia to czego potrzebuje Frostbite 2.0 a jednocześnie DX9 już tego nie posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka tam różnica na jakim silniku działa, trudno żeby dwójka wyglądała tak samo jak pierwsze ME sprzed 3 lat. XP był świetnym systemem, ale ma 10 lat. Nikt nikogo nie zmusza do zmiany systemu, ale płacz, że nowe gry mają swoje wymagania jest trochę niepoważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 11:19, Laid_back napisał:

Jaka tam różnica na jakim silniku działa, trudno żeby dwójka wyglądała tak samo jak pierwsze
ME sprzed 3 lat.


Bo wszyscy wiemy, że w ciągu ostatnich 3 lat wszystkie nowe części gier wyglądają sto razy lepiej i nie mają jedynie kosmetycznych poprawek :)
Na przykład Dead Space 2, Uncharted 2 albo Dragon Age czy GoW3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirrors Edge ma tak oryginalną oprawę artystyczną, że jak dla mnie w ogóle nie musi lepiej wyglądać - ja generalnie w ogóle nie jestem wybredny pod względem grafiki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2011 o 11:39, Selv napisał:

Bo wszyscy wiemy, że w ciągu ostatnich 3 lat wszystkie nowe części gier wyglądają sto
razy lepiej i nie mają jedynie kosmetycznych poprawek :)
Na przykład Dead Space 2, Uncharted 2 albo Dragon Age czy GoW3...

Akurat Uncharted 2 wygląda o wiele lepiej w porównaniu z jedynką

a co do windowsa - już mając Vistę nigdy nie wróciłbym do XP, Siódemka jest trochę inna, trochę lepsza i trochę gorsza ale XP to już dla mnie zabytek, do tego mało edtetyczny zabytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 12:11, Selv napisał:

Miałem napisać Uncharted 3 :(


sam sobie odpowiedziales na pytanie :D
Uncharted, Dead Space, Gearsy czy Dragon Age wychodziły na te same konsole i nic dziwnego ze nie ma skoku jakosciowego a pecety w tym czasie poszly mocno do przodu i trzymanie sie przestarzalego xp mija sie z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować