Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy dashboard Xboksa 360 już 6 grudnia?

10 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Czyżby prezentem od świętego Mikołaja dla wszystkich użytkowników Xboksa 360 miałby być lifting dashboarda tej konsoli? Kilka internetowych źródeł wskazuje na to, że nowy interfejs po raz pierwszy zobaczymy właśnie w Mikołajki.

Przeczytaj cały tekst "Nowy dashboard Xboksa 360 już 6 grudnia?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wystarczy, żeby był funkcjonalny. Ten, który jest teraz, w zupełności mi wystarcza. Oczywiście zmiany są dobre, pod warunkiem, że na lepsze. Miejmy nadzieję, że właśnie tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już testuje nowy dashboard i szczerze, mi się on nie podoba jest bardziej pod kinekta zrobiony i jest bardziej skomplikowany i sklep to samo wole starszy dashboard pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego screena patrząc to będzie zmiana na plus. Bo ostatnia aktualizacja zmieniła kąty prostokątów z zaokrąglonych na ostre :P
A pierwszy dash, ten co TobiAlex pisze był beznadziejny. Musiałem się przez niego rejestrować, jak kupowałem konsolę przed ściągnięciem tego obecnego (a raczej jego poprzedniej wersji) i był bardzo nieprzejrzysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testuje nowego dasha od 6 dni i mi się bradzo podoba. Fakt skomplikowali niepotrzebnie Marketplace ale można się przyzwyczaić. Sterowanie Kinectem jest super zrobione i to sobie chwale. Ogólnie wygląd mi bardzo spasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytałem też, że w updacie ma być fajna sprawa jeśli chodzi o przenoszenie profilu. Niby save''y z gier będzie można zapisywać w jakiejś chmurce i normalnie grać u znajomych na swoich save''ach, a potem przenosić je do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy dash jest przesycony reklamami a najważniejsze funkcje są na szarym końcu i ciężko się do nich przebić - zajmuje to jeszcze więcej czasu niż teraz.

Jedynie może mini dasz z przycisku będzie bez większych zmian, ale i tak będziemy stratni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować