Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Need for Speed: The Run - recenzja

46 postów w tym temacie

Ciekawe, gdzie teraz znajdą się internetowi mędrcy twierdzący, że reklama = sponsorowane recenzje?

Choć czasami nie zgadzam się z Waszymi zdaniami, to cenię Was za to, że się nie cackacie z ocenami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać nieczyste zagrywki SI kolejny raz mają się świetnie. Cóż... ładne widoczki, ładne panie i trochę zabawy w multi to za mało, żeby przekonać mnie do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co wy chcecie od tego nfsa gra jest dobra i tyle na pewno lepsza od krótkiego i dennego battlefilda 3 a samochody prezentują się naprawdę ładnie a warunki pogodowe sa jeszcze piękniejsze moze gra nie jest bardzo dobra ale co najmniej dobra.Jakiś patch na tekstury i będzie git;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 14:49, dzieciak19 napisał:

nie wiem co wy chcecie od tego nfsa gra jest dobra i tyle na pewno lepsza od krótkiego
i dennego battlefilda 3 a samochody prezentują się naprawdę ładnie a warunki pogodowe
sa jeszcze piękniejsze moze gra nie jest bardzo dobra ale co najmniej dobra.Jakiś patch
na tekstury i będzie git;)


Fajnie - porównujesz fpsa do samochodówki. NA takiej zasadzie - NFS jest denny, Monkey Island jest dłuższe i fajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 14:49, dzieciak19 napisał:

nie wiem co wy chcecie od tego nfsa gra jest dobra i tyle na pewno lepsza od krótkiego
i dennego battlefilda 3

No ba, 100 razy lepsza. Od mojej pralki też jest lepsza, bo kiepski ma programator moja pralka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@KrzystofT to powiedz mi że te NFSy PRZED Porshe 2000 były smulacjami to pogratuluje rozumu.

Ja od siebie dodam że posiadam edycję na Playstation 3 i gra się wybornie, katuje już już 4 dzień, przechodzę drugi raz tryb The Run na najwyższym poziomie trudności, który krótko mówiąc jest mega hardkorowy.. pisałem w wielu miejscach w sieci ale się powtórzę. Wreszcie trzeba w tej grze używać hamulca i model jazdy jest bardziej wymagający... ale co ja tam wiem skoro 70% osób piszących to piraci PC, którzy grają w wyścigówki na klawiaturze a potem płaczą że auta skręcają jak czołgi.

Największy plus tej edycji to chyba najlepsze zaraz po Hot Porsuit II trasy i ogromna masa aut.
I tak, mam do czynienia z tą serią od jej początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 16:44, Nacktarn napisał:

@KrzystofT to powiedz mi że te NFSy PRZED Porshe 2000 były smulacjami to pogratuluje
rozumu.

Hehehe, true.

Dnia 22.11.2011 o 16:44, Nacktarn napisał:

Ja od siebie dodam że posiadam edycję na Playstation 3 i gra się wybornie, katuje już
już 4 dzień, przechodzę drugi raz tryb The Run na najwyższym poziomie trudności, który
krótko mówiąc jest mega hardkorowy.. pisałem w wielu miejscach w sieci ale się powtórzę.
Wreszcie trzeba w tej grze używać hamulca i model jazdy jest bardziej wymagający...

Od wymagającego modelu jazdy mam NFS Shift, The Run ma być mega arcadowe i w tym przynajmniej się sprawdza. Problem w tym, że tak jak recenzent powiedział, ta gra to taki samochodowy Modern Warfare. Problem w tym, że po FPSach niejako już nie oczekuje się rozgrywki dłuższej niż te 7-10 godzin (a takie 10 to i tak jest łohohoho jaka długa), po samochodówkach nadal trochę więcej.

Dnia 22.11.2011 o 16:44, Nacktarn napisał:

co ja tam wiem skoro 70% osób piszących to piraci PC, którzy grają w wyścigówki na klawiaturze
a potem płaczą że auta skręcają jak czołgi.


Gdzie tam 70%, od razu 90% bym walnął, a co, jak brać procenty z powietrza to już na całego.

Ta recenzja powinna przymknąć na trochę "znafców" dla których każda ocena która jest zbyt wysoka NA PEWNO została kupiona "Tygodniem z" lub reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować