Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fajne to: wyzwania inspirowane Need for Speed: Underground i Most Wanted w The Run

19 postów w tym temacie

Ja w NFS run grałem może 10 minut i już podziękowałem. Na chwilę obecną gram w darmowego NFS world, ale jakby wyszły gry w stylu undergrounda albo most wanted to z największą przyjemnością bym stracił więcej niż 10 minut życia na nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że Carbon to były trochę odgrzewane kotlety, ale radochę niemniej sprawiał.
Albo to po prostu mi za bardzo pod gust podpadły wyścigi w kanionie wraz z towarzyszącą temu muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie by było jakby underground wrócił ale proszę nie z takim modelem jazdy... Bo to porażka jakaś jest.
Niech ktoś mi wytłumaczy czemu mam każdy jeden zakręt brać w drifcie (który jakimś cudem jest tak bardzo dobrym sposobem na pokonanie zakrętów...). W NFS:Underground1 lubiłem to, że spokojnie można było podłączyć kierownice, ustawić widok z maski i jechać na centymetry wśród lamp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrót Undergrounda to moje marzenie, ale niech na litość boską stworzą nowy model jazdy bo to główny powód dlaczego nie gram w nowe odsłony serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ta gra jest sporo wolniejsza, ogółem, od takiego Undergrounda, Most Wanteda czy nawet Carbona.


Po za tym...drift na każdym zakręcie, a niby robiło inne studio niż Criterion...

Ogółem, to wygląda to jak jakiś przerobiony Hot Pursuit, tyle ,że przy okazji zgubili ''prędkość''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, myślę że Carbon 2, gdyby przedłużyć mu tryb rozgrywki, odnalazłby się spokojnie. Sam średniakiem (jak dla mnie średniakiem, był tylko dla tego że grę można było ukończyć w 5 godzin) . Co do Most Wanted, i Underground''a .. Jestem jak najbardziej na tak. Dwie bardzo dobre gry, mogłyby się doczekać kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 09:12, Ifym napisał:

Dzieci kojarzą jedynie Undergrounda... Prawdziwy NFS to Porsche i pierwsze Hot Pursuit.

Oj tak, zgadzam się w zupełności. NFS: Porsche zdecydowanie był najfajniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2011 o 13:46, grzegrz napisał:

Oj tak, zgadzam się w zupełności. NFS: Porsche zdecydowanie był najfajniejszy!

Tylko teraz dzieciarnia kojarzy jedynie Undergrounda, dla nich to jest najstarszy NFS. A jak dla mnie od tego zaczął się syf. NFS był dobry bez tuningu, gdzie ściągałeś się Lambo Diablo z Countachem, Lotusem z Ferrari, a nie jakimś Peugeotem z parapetem na bagażniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie części NFS''a zaczynając oczywiście od części pierwszej i jakoś tylko Underground przypadł mi do gustu. A "The Need for Speed" był moją pierwszą grą o wyścigach w jaką grałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, taaaak! Oczywiście tak dla Undergorund 3. Nie mówię, że Most Wanted był zły, ale Underground 2 był bardziej klimatyczny w ogóle jakoś tak lepiej go wspominam. Pamiętam, że w MW pod koniec gra nudziła strasznie. U2 przeszedłem wszystkie wyścigi na 100% bez znudzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować