Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rayman 3 powróci w jakości HD

17 postów w tym temacie

Bardzo fajnie, że Ray3 powróci w HD, ale szkoda że tylko na konsolach. Mam też nieodparte wrażenie, że jest to próba przybliżenia graczom serii Rayman, co też działa na plus - to świetna gra zręcznościowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego żałować rasgul. Odpal raya 3 na pc, daj najwyższą rozdziałkę i masz raymana 3 hd, bo praktycznie tylko do tego się te konwersje ograniczają.
A co do samej gry, uwielbiałem ją za dziwną rzecz, polski dubbing. Normalnie go nienawidzę i omijam najszerszym łukiem jaki jest możliwy i tylko w 2 gry mogę grać z polskimi aktorami i ray jest jedną z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie polska wersja to kupuję w ciemno. Oryginał kochałem jako szkrab, niestety, zgubiłem gdzieś płytkę, a zdobyć w inny sposób nie mam jak. Pamiętam, że to dzięki artykule w (chyba) piśmie KS Gry dowiedziałem się o Bartoszu Wierzbięcie - tłumaczu Raymana 3, a także Shreków i filmu Asterix i Obelix: Misja Kleopatra. Ten gość to najlepszy tłumacz filmów komediowych w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:50, Ozi_GT napisał:

A co do samej gry, uwielbiałem ją za dziwną rzecz, polski dubbing. Normalnie go nienawidzę
i omijam najszerszym łukiem jaki jest możliwy i tylko w 2 gry mogę grać z polskimi aktorami
i ray jest jedną z nich.

Dialogi z początku gry znam na pamięć, szkoda że Murphy potem znika.
Ja chcę czwórkę, bez kórlików i innych pierdół. Dlaczego już się nie robi takich gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika zniechęca? Co za bzdura. Dajcie jeden przykład gry z 2003, która dziś wygląda lepiej. Ta gra nadal cieszy wzrok. I nie mam ty na myśli względów artystycznych, aczkolwiek te też sprawiają, że pomimo upływu czasu Rayman wygląda 1000x lepiej niż pierwszy np. pierwszy CoD.

P.S. Rayman 3 i Bioshock to 2 najlepszy gry na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Rayman 3 (PC) zakonczyl sie na najdluzszym skrocie gdzie nie moglam przebrnac przez jedna glupia rzecz, ale poza tym gralo sie swietnie, a Rayman 2 pozostanie dla mnie najlepsza platformowka na zawsze;).
p.s.
Ja tam bym wolala jakas nowa czesc Raymana niz odgrzewanie tego co juz jest znane. Czekam, moze sie kiedy doczekam xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trójkę przeszedłem ponownie w te wakacje, grafika zestarzała się w minimalnym stopniu. Z resztą znając życie, HD w tytule oznacza pewnie podbicie rozdzielczości do tych obsługiwanych przez konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Rayman 2 był o wiele bardziej klimatyczny i trudniejszy od trójki. Gra, którą przechodziłem we wczesnym dzieciństwie. Pamiętam do dziś makabryczną(jak na wiek, w którym grę kończyłem) scenę kiedy

Spoiler

biegł za nami zielony potwór, jeden z bossów, próbujący nas zjeść. Widzieliśmy wtedy jego wielkie kły

. Pamiętam też, że Rayman 2 to pierwsza gra, w której spotkałem się z decyzją moralną :)

Ahh, a to "HD'' to tak naprawdę tylko sztuczne rozciągnięcie rozdzielczości i nic więcej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że tylu graczy doceniło Raya2. Też uważam ją za o wiele bardziej klimatyczną niż trójka, na której się zawiodłem z powodu braku tego specyficznego klimatu właśnie. Dwójka była tak dobra, że kiedy byłem mały cała rodzina lubiła pograć czy chociaż popatrzyć co się dzieje. Od muzyki po grafikę i projekty poziomów - wszystko było super. No i miała porządny poziom trudności. Jazda na biegających czy latających pociskach to był hardkor. Czy płynięcie na śliwkach po lawie... i piranie... i lumy do uwolnienia.... Ach, wyyyypas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować