Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najkrótszy teaser w historii? Zobacz nową grę BioWare, która zostanie zapowiedziana na VGA 2011

38 postów w tym temacie

Adam Berlik

Cały materiał trwa 23 sekundy, ale tylko przez trzy możemy obserwować ujęcia z najnowszej produkcji studia BioWare. Szczegóły na jej temat poznamy już niedługo, na gali Video Games Awards 2011.

Przeczytaj cały tekst "Najkrótszy teaser w historii? Zobacz nową grę BioWare, która zostanie zapowiedziana na VGA 2011" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i Bioware mamy skomplikowaną relację - od pewnego czasu co przejdę ich grę, jestem rozczarowana i mówię sobie, o nie, koniec tego nabierania się, a potem wychodzi zapowiedź następnej gry i znów zaczynam się jarać i łykać jak pelikan wszystkie obietnice... No cóż, teraz mogę powiedzieć że chyba nadeszło przeciążenie i odechciało mi się ekscytować, zwłaszcza że jakoś te 3 sekundy i wcześniejszy art nie wzbudziły we mnie najmniejszych pozytywnych odczuć ;) no oczywiście nie wiadomo kompletnie nic o tym projekcie ale jakoś z zapartym tchem nie czekam. Smutny to dzień dla mnie bo pamiętam czasy gdy Bioware było dla mnie bóstwem godnym czci i bezwarunkowego uwielbienia no ale cóż, było miło ale się skończyło ;)
Ale swoją drogą warto zauważyć, że to będzie gra nowego studia więc ciekawe w jaką stronę ten oddział pójdzie. Jak wynika z filmiku w całkiem "nową", ale czy to dobrze czy źle.. hm. Ja tam wiary już nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studio nowe ale to nadal BW czyli EA. To nie Edios który po latach otwiera studio dla Deus Ex dzięki czemu mamy bardzo dobry Deus Ex HR, czy Bethesda która po wtopie z Oblivionem w Skyrim jak dla mnie zrobiła to na co czekałem.
Obecnie twoje relacje są z trupem który jest podpięty pod aparaturę firmy EA która nadal go wykorzystuje jak tylko może, i tylko od nas graczy zależy kiedy ktoś naciśnie magiczny przycisk który skróci te męki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:53, L33T napisał:

Studio nowe ale to nadal BW czyli EA. To nie Edios który po latach otwiera studio dla
Deus Ex dzięki czemu mamy bardzo dobry Deus Ex HR, czy Bethesda która po wtopie z Oblivionem
w Skyrim jak dla mnie zrobiła to na co czekałem.
Obecnie twoje relacje są z trupem który jest podpięty pod aparaturę firmy EA która nadal
go wykorzystuje jak tylko może, i tylko od nas graczy zależy kiedy ktoś naciśnie magiczny
przycisk który skróci te męki.


Och, twoje okrutne słowa sprawiły, że ten dzień stał się jeszcze smutniejszy ;)

Poważnie jednak uważam, że Bioware do trupa jeszcze daleko ale pewne decyzje i powzięte kierunki sprawiają, że to w którą stronę idą mi się nie podoba.
I tutaj dyplomatycznie przemilczę może kwestię EA, bo czuję, że mogłabym zacząć ronić łzy rozpaczy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 20:13, L33T napisał:

Ehh dla mnie obrazek w załączniku jest tym co zostało z BW:


Przydałoby się tabelkę zaktualizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2011 o 19:53, L33T napisał:

czy Bethesda która po wtopie z Oblivionem
w Skyrim jak dla mnie zrobiła to na co czekałem.

umowmy sie jednak, ze mimo to morrek dalej gniecie skyrima pod wieloma wzgledami. Gdyby nie to, ze obek byl momentami wrecz tragiczny to nad skyrimem w wielu miejscach spuszczano by sie rownie mocno, co na niego klnelo.
juz predzej chwalilbym beth za zlecenie fallouta obsidianowi, mogloby tak zostac ;p tylko na jakims normalnym, nowym silniku, a nie kolejnej lekkiej modyfikacji gamebryo, goddamit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobią FPS i nazwą go RPG-iem to mnie krew zaleje. Ostatnio co tylko się da wychodzi jako FPS mam tego po dziurki w nosie. Jeżeli będzie to C&C oznacza to tylko że dokleili nazwę BioWare żeby sprzedać więcej kopi bo się banda frajerów rzuci. Ja chcę pełnoprawnego RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować