Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - zaktualizuj grę do wersji 2.1

22 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2011 o 20:48, donard napisał:

To jedynie 65 MB. Pamiętamy! http://50mb.pl/


Pamiętamy [*] :D

Ech, a mi się jeszcze 2.0 nie chciało instalować, mam nadzieję, że w tym wypadku sprawdzi się stare, dobre: "co się odwlecze to nie uciecze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety muszę kupić drugą kopię bo mi na poczcie polskiej ukradli jak bratu wysyłałem. ( dobrze, że chociaż klucz mu podałem wcześniej), tak więc nie korzystajcie z poczty chyba , że z ubezpieczeniem. Ale trudno kupię jeszcze raz bo gra warta świeczki. Skyrim też, czekam na ME3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast patchy to niech Redzi zrobią dodatek do Wieśka 2 bo niesmak taki został, że czasami chcę mi się powiedzieć coś brzydkiego na temat tej gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 05:00, pittek napisał:

Świetnie, na pewno zaraz zainstaluje i bede gral jeszcze raz wieska.
Dzizas.. ktoś jeszcze pamięta o tej grze?


Ja, bo jeszcze nie przeszedłem ale jestem w trakcie 2 aktu i gra się bardzo przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 11:52, Sanders-sama napisał:

LOL, ktoś jeszcze w to gra? xD


Przynajmniej nie poszli w ślady BF3 - Grę kupiliście, kasę dostaliśmy, mamy was w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 05:00, pittek napisał:

Dzizas.. ktoś jeszcze pamięta o tej grze?
LOL, ktoś jeszcze w to gra? xD


Dzieci drogie, ja gram! I co? "Zatkało-kakało"?!?! Przechodzę grę 4 raz i zamierzam później 5. Wiedźmin 2 to gra o której zawsze będę pamiętał i do której zawsze będę z przyjemnością wracał jeżeli będzie na to czas.

To że do tej pory wychodzą patche świadczy bardzo dobrze o CDP i ja im za to bardzo dziękuję! A wy idźcie sobie na CoDa czy BFa i nie trollujcie tutaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2011 o 13:16, iRReniQs napisał:

To że do tej pory wychodzą patche świadczy bardzo dobrze o CDP i ja im za to bardzo dziękuję!
A wy idźcie sobie na CoDa czy BFa i nie trollujcie tutaj!!!


To znaczy tez, że w dniu premiery wypuścili bubla nieziemskiego co im jednoznacznie odebrało jakikolwiek cień szansy na taka ilość nagród jaka posiadał W1 [który też był nieziemskim bublem w dniu premiery ale przynajmniej nie był tak okrojony]

Zrobili sobie skok na kasę a z graczy darmowych beta-testerów i taka jest ta smutna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musze stwierdzic ze W2 byl gra fajna ale... zdecydowanie za krotka, wolał bym gorsza grafike a dłuższa fabule, w zalezonosci od gustu ale sam nie oczekiwalem jakiejs wypasionej grafiki a dluzszego grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 13:22, Pietro87 napisał:

To znaczy tez, że w dniu premiery wypuścili bubla nieziemskiego co im jednoznacznie odebrało
jakikolwiek cień szansy na taka ilość nagród jaka posiadał W1 [który też był nieziemskim
bublem w dniu premiery ale przynajmniej nie był tak okrojony]

Zrobili sobie skok na kasę a z graczy darmowych beta-testerów i taka jest ta smutna prawda.


Powiem tak, ja nie czułem się jak beta-tester w dniu premiery W1 i W2. Absolutnie nie mam takich wspomnień i dla mnie skokiem na kasę jest nowy BF czy Skyrim który crashuje do pulpitu tak często że po prostu nie da się grać. Trzeba też wziąć pod uwagę że CDPR to nowe studio a obydwie części Wiedźmina są moim zdaniem lepsze niż niektóre gry Bioware, który jest już na rynku szmat czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się duży dodatek, a nie jakieś mini patche.
Aż boję się o Wiedźmina 3, skoro dwójka była dwa razy mniejsza i krótsza od pierwszej części.
Oh, gdzie podziały się te "wielkie i bardzo długie" akty z zapowiedzi? Trzeci trwał krócej niż prolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 14:44, iRReniQs napisał:

Powiem tak, ja nie czułem się jak beta-tester w dniu premiery W1 i W2. Absolutnie nie
mam takich wspomnień i dla mnie skokiem na kasę jest nowy BF czy Skyrim który crashuje
do pulpitu tak często że po prostu nie da się grać. Trzeba też wziąć pod uwagę że CDPR
to nowe studio a obydwie części Wiedźmina są moim zdaniem lepsze niż niektóre gry Bioware,
który jest już na rynku szmat czasu!


To ty chyba nie grałeś pierwszego dnia w Wiedźmina 2... Bugi, które ma Skyrim i BF3 razem wymiękają przy bugach Wiedźmina 2 jak wyszedł. Te gry przynajmniej DAŁO się uruchomić w dniu premiery, a Skyrim prawie bugów nie ma jak na tak olbrzymią grę, a nawet jeśli są jakieś, to niezauważalne i nie przeszkadzają tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować