Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przyjdź na wykład poświęcony grze Battlefield 3

32 postów w tym temacie

Łukasz Berliński

Collegium Civitas, Koło Gier Multimedialnych Collegium Civitas (KGM CC) oraz portal gram.pl mają przyjemność zaprosić na wykład poświęcony grze Battlefield 3 zatytułowany "Współczesne pole bitwy w dynamicznej grze akcji".

Przeczytaj cały tekst "Przyjdź na wykład poświęcony grze Battlefield 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 15:55, Eguroll napisał:

Może być fajnie i ciekawie. Tylko czemu Warszawa -,-''


Zgadzam się.Ciągle Warszawa.W moim przypadku ten wykład mógł by sie odbyć w Gdańsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tych "cwaniaków,krętaczy i ido..." nic nie chcę a już na pewno nie będę przychodził i słuchał jak się podniecają tą śmieszną grą. EA suck again ! oh sorry EA Polska suck again ! More please. Co za gamoń jest tam prezesem?! Czemu on jeszcze tam pracuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś z gramowej redakcji ? I czy będa ludzie z EA ? Jeśli tak, to mam pytanie (możecie je zadać w moim imieniu, choć pewnie kilka(set) osób się dołaczy) - czy ktoś mógłby spytać tych gości z EA/DICE dlaczego wydali niedokończoną grę :) ?

Mam nadzieje (małą, bo małą, ale mam), że takie pytanie padnie - a nie tylko "cmok, cmok całuję rączki i kłaniam się nisko, nie ośmielę się niczego skrytykować" :)

btw. Tym, którzy na wykładzie nie będą a chcą wiedzieć jak wygląda implementacja "współczesnego pola bitwy w dynamicznej grze akcji" opowiem poniżej:

odpalasz Origin - odpalasz BF3 - ręcznie wyszukujesz serwer (matchmaking częściej nie działa niż działa, więc nie warto go nawet dotykać) - dolączasz do gry (loading trochę trwa)- CRASH i oglądasz pulpit windowsa ;-)

Tak to właśnie wygląda. Nie dziękujcie za zaoszczędzony czas i kasę na bilety do Warszawy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako organizator tego wydarzenia chciałbym wyjaśnić, że wykład jest tylko i wyłącznie inicjatywą osób zrzeszonych w KGM CC. Koło to studencki projekt mający na calu promowanie gier, jako rozrywki i przybliżanie ich odbiorcom.

Staramy się współpracować z każdym wydawcą działającym na polskim rynku, bez faworyzowania określonych tytułów. Obiecujemy więcej wydarzeń związanych z tematyką gier multimedialnych.

Zachęcam do polubienia naszego fanpage''u: facebook.com/KGMCC aby otrzymywać informacje o zbliżających się eventach oraz uczestniczyć w konkursach, których nie powinno zabraknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 16:23, Henrar napisał:

Kampania marketingowa tej gry osiągnęła u nas szczyt absurdu...

Dokładnie. Gra wylewa się z portali internetowych, gazet, telewizji, kin, radia. Niedobrze mi, kiedy słyszę w jakimkolwiek miejscu Battlefield 3 :/
Pewnie 2/3 wykładu będzie polegać na wychwalaniu jak to idealna jest cała gra, a pozostała 1/3 wreszcie pokaże coś sensownego - historię całej serii jak i DICE''u. Gdyby w Poznaniu odbył się taki event to wybrałbym się z ciekawości. Niestety, w naszym kraju liczy się tylko Warszawa, pozostałe miasta są dla pospólstwa/plebsu...

Nie jestem haterem. Chodzi mi po prostu o chory marketing i to jak Battlefield nijako różni się od takiego Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 16:59, wojcio102 napisał:

Chodzi mi po prostu o chory marketing i to jak Battlefield nijako
różni się od takiego Call of Duty.


Battlefield nigdy nie różnił się od CoD`a, ten kto myślałem przez 10 lat, że tak nie jest był w błędzie. Przy nieudanej próbie zrobienia kampanii do BF własnie to pokazali. Właściwie co ? Tylko grafikę bo wszystko inne leży i kwiczy. Myśleli, że rozwalą CoDa tylko grafiką... nic bardziej żałosnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 17:06, vegost napisał:

Battlefield nigdy nie różnił się od CoD`a, ten kto myślałem przez 10 lat, że tak nie
jest był w błędzie.


Błąd. Battlefield 2 pokazał coś świeżego, różnił się bardzo od Call of Duty. Kolejne części coraz bardziej upodabniały się do serii Activision, aż w końcu doszło do Bad Company. Obie odsłony były klonem CoDa z wrażeniem kilku dróg do celu.

Dnia 23.11.2011 o 17:06, vegost napisał:

Przy nieudanej próbie zrobienia kampanii do BF własnie to pokazali.


A czy ja mówię, że nie? Pisałem o tym na forum, mówiłem na YouTubie. Trzeci Battlefield to ewidentny klon Modern Warfare i Black Ops. Problem polega na tym, że Infinity Ward oraz Treyarch potrafią zrobić krótką, aczkolwiek wciągającą kampanię. DICE dopiero się uczy i widać, że słabo im ta nauka idzie...

Dnia 23.11.2011 o 17:06, vegost napisał:

Właściwie co ? Tylko grafikę bo wszystko inne leży i kwiczy. Myśleli, że rozwalą CoDa
tylko grafiką... nic bardziej żałosnego.


Jak wyżej. Wszystko inne wyszło na minus. Dali super grafikę i... no właśnie, co jeszcze? Nic. Przerywniki gdzie "epicko" walą się budynki? Niech nie mówią mi, że to reakcja uderzenia RPGiem czy innym ustrojstwem w konstrukcję. To po prostu to samo co w Call of Duty - efektowna cut-scenka, nic więcej. Quick time eventy? Błagam, opierają się one jedynie na LPM, [E] oraz Spacji. Na dodatek mamy potwornie dużo czasu na wykonanie ich i pojawiają się kilkukrotnie na misję. Za dużo tego. Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, ale nie chcę zużywać mojej klawiatury na coś co jest oczywiste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 15:55, Eguroll napisał:

Może być fajnie i ciekawie. Tylko czemu Warszawa -,-''


1 Ponieważ jest 2,5 raza większa niż kolejne duże, polskie miasto.

2 Ponieważ znajduje się w centrum Polski-porównywalna odległość z różnych części kraju

Temat wykładu średni, choć nie wykluczam, że się pojawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie serie porządnych FPSów umarły lata temu, obecne MW czy BF to kaszanki których nie warto tykać, wolę już szpilać w jakieś futurystyczne FPSy połączone z innymi gatunkami [Bioshock, Dead Space, Prey, Deus Ex HR itp itd].
Wyleczyłem się z manii szpilania po multi w "strzelanki" kupę czasu temu, nie dla mnie ten cały syfiasty klimat jaki się ich trzyma [nie żebym wszystkich wrzucał do jednego wora, ale np filmiki typu seria machinimy o mw czy operation dickhead i operation douchebag pokazują idealnie jakie parapety szaleją po serwerach, czasem grając po sieci za namowa kumpla fanatyka fpsów w jakieś produkcje mam wrażenie, że stereotypowe "tibia community" wyniosło się w sferę fpsów, może mam pecha, może tak trafiam na losowych oszołomów, nie wiem, nie wnikam, moja subiektywna opinia]

A medialna sraczka wokół BF3 - sięga zenitu dosłownie, tez rzygam komercja wokół tego tytułu, każdy market obstawiony standami, reklamy w radio i tv, ale w ilości za dużo i nie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować