Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA się ugięło. Będą darmowe kopie BF 1943

30 postów w tym temacie

No i dobrze ! Brawa dla "peestrójkowiczów". Gracze górą ! Hehe, nawet giganta można załatwić, trzeba tylko chcieć :).

No, a teraz rozdajcie to co obiecaliście i zabierajcie się za kolejne patche do BF3 - po wczorajszym ten shit stał się u mnie niegrywalny (to jest jakieś kuriozum, żeby patch więcej psuł niż naprawiał). Ech, tu by też się przydał jakiś procesik - bardzo liczę na Amerykanów, bo (wg. newsa) pokazali że mają jaja i świadomość konsumencka stoi u nich na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, w sumie innego wyjścia nie mieli bo w sądzie przegrali by na 100%.Nie wiem tylko po co zrobili sami sobie taki syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w końcu EA poszło po rozum do głowy. Ja na prawdę czekam aż będzie jakieś porządne tąpnięcie w tym biznesie i giganci pokroju EA, Acti czy Ubi w końcu zrozumieją, że robienie graczy w balona to tak naprawdę robienie we własne gniazdo. Jak się nie szanuje klientów to się ich szybko traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to bez znaczenia, ale myślę, że większość graczy, którzy grają na PS3 i kochają tryb multi w Battlefieldach, już dawno kupili BF1943 w PSN Store. Ja tak zrobiłem. No nic - kod się z chęcią przytuli, jeśli nie będzie na sztywno przypisany do konta, to dam jakiemuś znajomem, kto BF 1943 nie ma jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poszedłem jeszcze dalej i od jakiegoś czasu olewam gry ze stajni EA(po co komuś płacić i jeszcze się z nim szarpać). Oczywiście nikogo nie namawiam, że to jest jedyne i słuszne podejście, ale obecnie na rynku pojawia się tyle tytułów często nawet lepszych niż te od EA, że jest w czym wybierać. Krawaciarze z EA mi łaski nie robią, a skoro u nich klient jest traktowany jak u nas petent w urzędzie, to sorki ale mojej kasy nie zobaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak w moich oczach nie poprawia EA. Darmową grę zamienili na szybszy dostęp do płatnych DLC. I żeby to zmienić trzeba było przyjść do nich z pozwem. A za to Volition wycofało się z dodatkowego trybu multi w Saints Row 3 i w zamian dano graczom na PS3 darmową grę. Tak samemu z siebie. EA wykorzystuje swoją potęgę do trzepania kasy kosztem gracza. Uczcie się od szczodrych panów z THQ wy sępy z EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 14:17, towarzysz90 napisał:

No wszystko fajnie ale mam nadzieję, ze te wcześniejsze DLC im teraz zabiorą...

Ale dlaczego? Ja na przykład mam tą grę na PC i nie przeszkadza mi, że Peestrójkowicze mają wcześniej dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować