Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Leo Messi na okładce FIFA Street, FIFA 13 i kolejnych odsłon serii

14 postów w tym temacie

Hura, w końcu ktoś inny niż Rooney na okładce. :) News mnie zdziwił bo przez trzy ostatnie lata Messi był twarzą PES''a. W tym roku grę Konami promuje (podobnie jak edycję 2008) Ronaldo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech :/ Nie lubię go :P A poza tym, kiedy on zrobił jakiś efektowny trick na boisku. Z takim Ronaldinho, albo Ronaldo pod tym względem się równać nie może. Ten pierwszy szczególnie był bardzo widowiskowy i jego osoba pojawiała się na okładkach poprzednich odsłon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Messi będzie współpracował z EA ? No to w kolejnych odsłonach pewnie pojawi się możliwość opluwania przeciwników albo kopania piłką w kibiców przeciwnej drużyny ! Jupi ! Na to właśnie czekałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 18:09, Sericulum napisał:

Bo to człowiek "plejstejszyn", dlatego on musi być...

Mogli by dać Neymara albo Lamparda.


Egoistyczny Neymar na okładce gry zespołowej. Yeah, fuckin'' great. Przecież ten człowiek rzadko kiedy potrafi grać zespołowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 18:55, SongoX napisał:

Ech :/ Nie lubię go :P A poza tym, kiedy on zrobił jakiś efektowny trick na boisku. Z
takim Ronaldinho, albo Ronaldo pod tym względem się równać nie może. Ten pierwszy szczególnie
był bardzo widowiskowy i jego osoba pojawiała się na okładkach poprzednich odsłon.

Co prawda to prawda :D. Ja osobiście do Messiego nic nie mam... Ale dziwi mnie fakt. [Jeśli się mylę to mnie sprostuj], że na żadnej okładce nie było tego jedynego mego idola z dzieciństwa [ i zapewne nie tylko dla mnie był i jest idolem]. Czyli ten niepowtarzalny Ronaldo Luis Nazario de Lima z numerem 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Nawet swego czasu nie było jego osoby w kilku częściach gdyż chyba nie dał umieścić swojego wizerunku w tej grze. A piłkarz był to wielki i swego czasu grał na prawdę niesamowicie. Ech, piękne czasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować