Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs - wygraj książkę "Epic" Conora Kosticka

91 postów w tym temacie

Wezwałbym Ezio z Assassins Creed 2 bo chciałbym się przekonać czy i mnie zaskoczyłby swym ukrytym ostrzem.Ponadto chciałbym z nim powalczyć na miecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym walczyć z Mario, żeby zobaczyć, czy naprawdę da się kogoś zabić rzodkiewką, czy po grzybach walczy się skuteczniej, czy naprawdę nic mu się nie dzieje, jak tłucze łbem w te cegły i wreszcie by zobaczyć jego minę, gry powiem, że księżniczka jest w innym zamku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

King''a z Tekken''a. By wygrać i zdjąć mu tę zawsze uśmiechniętą maskę ;)
No i Długiego Klocka z Tetris''a bo nigdy nie zjawiał się gdy go potrzebowałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pojedynek wyzwałbym Solid Snake, co znając mnie zakończyłoby się miła pogawędką między nami. A dlaczego? Otóż pod maską cynizmu i swojej "twardości" i oschłości kryje się miły i zarazem nieszczęśliwy gość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo się zastanawiałem i wyszło mi że bym wyzwał na pojedynek po raz kolejny Benoit''a z Silent Bomber''a. Dlaczego? Po pierwsze: do dzisiaj jest to chyba najtrudniejszy boss w mojej "growej" karierze z tych gier w które grałem przez te wiele lat. Po drugie: sama formuła walki z nim bardzo mi się spodobała po przejściu go i chciałbym przeżyć to samo, tylko że w "realu". A po trzecie: to zły charakter, a kto grał w tą grę wie co ten koleś ma za uszami... wniosek: złym panom trzeba skopać cztery litery żeby już nigdy nikomu więcej nie zaszkodzili. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niko Bellica, zapiłbym go na śmierć czystą. ;) Za to że pewnie nie wyjdzie już gra której jest bohaterem więc może umrzeć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do walki wyzwałbym Cepidów z Crysis 2. Zaatakowaliby mnie, uratowałby mnie Prorok i oddałby mi swój wyczepisty nanokombinezon : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast chciałbym wyzwać postać Gracza z Minecrafta. Chętnie popatrzę na jego prepare to fight, polegający na ścinaniu drzewa gołą dłonią niczym Chuck Norris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batmana. Nie to, że go nie lubię czy co, ale jego pacyfistyczne (tak, tak) podejscie do sprawiedliwości. Może i koleś jest prawy i skuteczny, ludzie w jego otoczeniu to banda idiotów, przez których złapani złoczyńcy non-stop uciekają.
Dlaczego wyzwać na pojedynek? By zająć jego miejsce i eliminować problem ucieczek permanentni (so evil).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować