Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs - wygraj książkę "Epic" Conora Kosticka

91 postów w tym temacie

Ja najchętniej zmierzyłbym się z Edwardem Nigmą, znanym jako Człowiek-Zagadka. Byłby to jednak pojedynek nietypowy, bo umysłowy. Wzajemne zadawanie sobie zagadek i podchwytliwych pytań na podobieństwo tych z "Arkham Asylum" i "Arkham City" byłoby niesamowite ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko mógł potraktowałbym bardzo mocnym lewym sierpowym wąsatego kłusownika z gry "Świat Kangurka Kao". Już jako dziecko pałałem do niego szczerą nienawiść i pogardę i teraz to się nie zmieniło. Oj ,pamiętam tą moją nieokiełznaną radość ,kiedy pod koniec gry sprałem go na kwaśne jabłko ! No bo jak można więzić i kazać walczyć biednemu kangurkowi :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tylko mógł na pojedynek wyzwałbym morderczego,zabójczego,przerażającego......Pikachu,jego czerwone policzki pałają straszliwą rządzą bitwy,pamiętam gdy od dziecka pałałem do niego nienawiścią jego wyraz twarzy wyrażał wielką zemstę,mam chęć zmierzyć się z nim i pokonać go za wszelkie zło , które wyrządził mi gdy byłem mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książki otrzymują:

Takeya
Iskarjach
Alamut
Wojo14
meglau7

Gratulujemy i prosimy o przesłanie swoich danych z adresu email przypisanego do konta na adres: ekipa@gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować