Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa konsola Microsoftu ukaże się w dwóch różnych wariantach?

22 postów w tym temacie

Michał Ostasz

W sieci pojawiają się kolejne plotki na temat następcy konsoli Xbox 360. Według najnowszej z nich nowy sprzęt Microsoftu będzie dostępny w dwóch wariantach, które różnić się będą nie tylko ceną.

Przeczytaj cały tekst "Nowa konsola Microsoftu ukaże się w dwóch różnych wariantach?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kinect wbudowany w konsolę - fake. Wiele osób trzyma konsolę w szafce pod telewizorem, czasem nawet w osobnym pomieszczeniu czy w inny sposób schowaną, MS dobrze o tym wie i czegoś takiego nie zrobi.

Dysk twardy tylko w droższej konsoli - wątpliwe. Era dystrybucji cyfrowej chodzi już na wysokich obrotach, poza tym exclusive na Xboxa Alan Wake: Night Springs będzie dostępny tylko w wersji cyfrowej, zanim wyjdzie nowy iks będzie więcej takich przypadków. Z drugiej strony nie byłbym zaskoczony gdyby MS wypuścił sprzęt, do którego ludzie będą potem zmuszeni coś dokupić za kosmiczną cenę.

Anyway z kinectem jakoś to będzie, dysk ostatecznie się kupi, ale najważniejsze, żeby nowa konsola czytała gry z 360-tki. W moim przypadku od tego będzie zależeć czy zarobi na mnie Sony czy Microsoft ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówca uważam że zarówno brak dysku jak i wbudowany kinect to poronione pomysły. Kinecta to w TV można wmontować a nie w konsolę. Brak dysku już w tej generacji daje o sobie znać co poniektórym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 12:35, Headbangerr napisał:

Tańszy wariant z Kinectem a droższy z dyskiem twardym? Jest tu jakaś logika?

Widać Kinect jest ważniejszy od dysku. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to każdy nowy xbox powinien mieć wbudowany dysk co najmniej 500giba, kinekt w konsoli? chore. dołączony do zestawu, to ok. no i nie podoba misie ta polityka - tańszy sprzęt, droższe gry - droższy sprzęt, tańsze (bo z poprzedniej generacji) i te droższe. każdy nowy powinien czytać stare, takie jest prawo kosumenta, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Kinect''a i używałem go tylko na początku, potem mi się zwyczajnie znudził, więc na pewno pierwszy wariant ( jeśli takowe rzeczywiście powstaną ), by mnie wgl. nie interesował. Niech ma dysk z 500 GB, lepszą spec. tech. i możliwość odpalania gier z 360, a ten Kinect jak już ma być to niech będzie podpinany, a nie wbudowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 12:35, Headbangerr napisał:

Tańszy wariant z Kinectem a droższy z dyskiem twardym? Jest tu jakaś logika?


Naucz się czytać ze zrozumieniem. Tam pisze, że w droższej wersji poza Kinectem będzie dysk twardy, oraz możliwość Odpalania gier z Xbox 360...

Ogólnie jest to podział niezwykle debilny. Dysk twardy tak czy siak będzie potrzebny, a spadek cen gier na Xbox 360 po ukazaniu się następcy z 200zł do 50zł sprawi, ze opcja odpalania tych gier na nowej konsoli będzie bezcenna.

UWAGA

Jako, że widzę, że sporo osób nie umie zbyt dobrze czytać to napiszę:

Tam jest napisane, że w tej tańszej wersji będzie Kinect, a w droższej TAKŻE dysk twardy i możliwość odpalania gier z XBox 360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem plotki, że jutro kosmostwory dostarczą na tereny całej Polski brakujące autostrady.
Im dłużej nie będą wydawać X360 i PS4 tym dłużej będę patrzył przychylnie na moje PS3. Potem, po zapowiedziach i po premierach nowych konsol maszyna marketingowa chwyci mój mózg jak rak w kleszcze i święcie uwierzę, że muszę zmienić sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadek cen gier na xboxa360 tak jak mówił @Piterixos raczej nie będzie miał miejsca. A już na pewno nie o 50 %. Do tej pory u nas w kraju, seria classic ciągle kosztuje 100 zł ? Co to ma być ? W Usa mamy taką grę w przeliczeniu za 49.99 zł. Po prostu ładnie nas doją i doić będą nawet po premierze nowego xboxa. Do tej pory ceny ps2 są zabawne bo widziałem gry po 100 zł a na psp to ceny gier na ps3. Fun tv :) Dobrze, że Microsoft będzie robił trzy różne wersje swojej konsoli. Będzie to miało odzwierciedlenie w gustach graczy. Będzie wersja arcade (goła bez niczego) wersja premium (z kinectem) lub elite (kinect+dysk+inne pierdoły). Dla mnie wybór prosty, mam najnowszą wersję konsoli za 600 zł jak kiedyś kosztowało arcade. I taniej sobie dokupuje podzespoły :) Idę na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 15:50, Piterixos napisał:

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Tam pisze,

jest napisane

Dnia 25.11.2011 o 15:50, Piterixos napisał:

że w droższej wersji poza Kinectem będzie dysk twardy, oraz możliwość Odpalania gier z Xbox 360...

Oczywiście masz rację, umknęło mi słówko "także". Widać rzeczywiście nie umiem czytać ze zrozumieniem.

Dnia 25.11.2011 o 15:50, Piterixos napisał:

UWAGA Jako, że widzę, że sporo osób nie umie zbyt dobrze czytać to napiszę:
Tam jest napisane, że w tej tańszej wersji będzie Kinect, a w droższej TAKŻE dysk twardy
i możliwość odpalania gier z XBox 360...

Wytłuszczaj więcej tekstu, z pewnością każdy zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 17:41, Headbangerr napisał:

> Naucz się czytać ze zrozumieniem. Tam pisze,
jest napisane

nie będę się sprzeczał, ale głowy , albo ręki bym sobie nie dał uciąć, że napisałem błędnie.

Dnia 25.11.2011 o 17:41, Headbangerr napisał:

> że w droższej wersji poza Kinectem będzie dysk twardy, oraz możliwość Odpalania
gier z Xbox 360...
Oczywiście masz rację, umknęło mi słówko "także". Widać rzeczywiście nie umiem czytać
ze zrozumieniem.

Raz napiszę w taki przyjemny, łagodny sposób, raz w nieco mniej miły, więc nie ma co się pluć, bo jakbym miał ci te słowa powiedzieć prosto w twarz, to bym powiedział je raczej neutralnym tonem:)

Dnia 25.11.2011 o 17:41, Headbangerr napisał:

> UWAGA Jako, że widzę, że sporo osób nie umie zbyt dobrze czytać to napiszę:
> Tam jest napisane, że w tej tańszej wersji będzie Kinect, a w droższej TAKŻE dysk
twardy
> i możliwość odpalania gier z XBox 360...

Wytłuszczaj więcej tekstu, z pewnością każdy zauważy.

No chyba po to jest opcja wytłuszczenia, żeby podkreślić jakąś informację...Gdyby nie to, że ze 3 osoby w ten sposób się pomyliły, to bym zapisał normalnie, ale w tej sytuacji wolałem użyć tego nieszczęsnego jak widzę wytłuszczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 18:38, Piterixos napisał:

nie będę się sprzeczał, ale głowy , albo ręki bym sobie nie dał uciąć, że napisałem błędnie.

Taa, jasne. Bo w twoim poście powyżej nie można tego sprawdzić, buahaha xD Prawda jest taka, że chcesz uczyć innych jak się czyta, a sam nie potrafisz poprawnie pisać. Ba, nawet przyznać się do tego nie potrafisz xD

Dnia 25.11.2011 o 18:38, Piterixos napisał:

Raz napiszę w taki przyjemny, łagodny sposób, raz w nieco mniej miły, więc nie ma co
się pluć,

Nie za bardzo rozumiem kto (i gdzie) się twoim zdaniem "pluje" i w ogóle, po co się z tego tłumaczysz :).

Dnia 25.11.2011 o 18:38, Piterixos napisał:

No chyba po to jest opcja wytłuszczenia, żeby podkreślić jakąś informację...

Ależ oczywiście. Korzystaj sobie z niego jak najwięcej, życzę powodzenia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej z przymrużeniem oka należy traktować takie rewelacje. Póki MS nie puści oficjalnego komunikatu w tej sprawie, nie ma sensu zawracać sobie tym głowy. Choć pogdybać zawsze można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 19:07, Headbangerr napisał:

> nie będę się sprzeczał, ale głowy , albo ręki bym sobie nie dał uciąć, że napisałem
błędnie.
Taa, jasne. Bo w twoim poście powyżej nie można tego sprawdzić, buahaha xD Prawda jest
taka, że chcesz uczyć innych jak się czyta, a sam nie potrafisz poprawnie pisać. Ba,
nawet przyznać się do tego nie potrafisz xD

Najpierw się bulwersujesz, że zwróciłem ci uwagę, a teraz czepiasz się jednego błędu (sprawdziłem i w tym wypadku masz rację) i to jeszxze w taki sposób...

Dnia 25.11.2011 o 19:07, Headbangerr napisał:

> Raz napiszę w taki przyjemny, łagodny sposób, raz w nieco mniej miły, więc nie ma
co
> się pluć,
Nie za bardzo rozumiem kto (i gdzie) się twoim zdaniem "pluje" i w ogóle, po co się z
tego tłumaczysz :).

Użyłem złego słowa. Chodzi o to, że się tak strasznie napinasz, z powodu zdania "Naucz się czytać ze zrozumieniem" i od razu traktujesz mnie jak jakiegoś buca. Dla mnie swoją drogą czytanie ze zrozumieniem polega też na czytaniu w taki sposób, aby nie pomijać wyrazów...

Dnia 25.11.2011 o 19:07, Headbangerr napisał:

> No chyba po to jest opcja wytłuszczenia, żeby podkreślić jakąś informację...
Ależ oczywiście. Korzystaj sobie z niego jak najwięcej, życzę powodzenia ;).

Oczywiście to, że teraz użyłem wytłuszczenia oznacza, że używam go praktycznie zawsze by ktoś dostrzegł moją wiadomość, nie ma co do tego żadnych, nawet najmniejszych wątpliwości.

Proponuję skończyć taką rozmowę, bo to do niczego nie prowadzi niestety:/ Ja napisałem ci moją uwagę, w taki a nie inny sposób, ty od razu mi wytykasz błędy językowe, używanie wytłuszczenia, a moje słowa potraktowałeś jak nie wiadomo jaką obrazę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do takiego typu newsów proponuję dawać w tytule na początku "Plotka: (tytuł newsa)".

I co to za NOL na zdjęciu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować