Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Star Wars: The Old Republic - wygraj wypasiony laptop dla gracza!

121 postów w tym temacie

gram.pl

Mamy wielką gratkę dla miłośników Gwiezdnych Wojen! Przy okazji bety długo oczekiwanego Star Wars: The Old Republic, wspólnie z firmą Electronic Arts, przygotowaliśmy konkurs ze wspaniałym laptopem w roli głównej!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs Star Wars: The Old Republic - wygraj wypasiony laptop dla gracza!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 19:42, Libre napisał:

Karta graficzna w tym laptopie naprawdę szału nie robi :/

Za pisanie tekstów były mniej wartościowe nagrody, ale co tam, ponarzekajmy trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaliczyłem wielki bounce off od tej gry. Według mnie nie ma sensu w to grać. DC Universe o wiele przyjemniejszy. Waiting for Mass Effect 3, szkoda kasy wydawać na abonament...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otoż to. GeForce GT540M od razu pokazuje, że "wypasiony laptop dla gracza" to chyba raczej nie jest. No chyba że gracze z wypasionymi laptopami grają w nowe gry na low-śrdnich detalach :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to laptop dla gracza (nie)jest ale cóż i tak nie wezmę udziału bo i tak znam swoje szczęście więc i tak jak bym z próbował i tak bym nie wygrał nigdy nie wygrałem w gram.pl więc nie próbuje a i nie podoba mi się SW:TOR ;/ wole sagę 1-6 film. I nie które gry chodź laptop był by fajny ale cóż nie dzięki nie z próbuje sił w konkursie bo i tak wiem że nie wygram ale życzę innym powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 21:08, Infes napisał:

Ilość znaków jest ograniczona?


Tym razem nie, ale radziłbym się pilnować - w końcu trzeba pamiętać, że inni to mają czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 22:06, Daelor napisał:

Napisać pracę na konkurs nie widząc tej gry na oczy? Challage accepted, jak to ktoś już
wyżej napisał.


trwa beta, za tydzień pewnie będzie kolejna - masz szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Po zakończeniu zbierania zgłoszeń otworzymy galerię prac, na której Gramowicze wybiorą zwycięzców.

Szkoda, bo w innym wypadku pewnie wziąłbym udział. A tak wygra prawdopodobnie ten co zbierze jak najwięcej swoich znajomych, a nie jakość ;) Szkoda czasu na konkurs na takich warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2011 o 22:39, Laid_back napisał:

trwa beta, za tydzień pewnie będzie kolejna - masz szansę


Niestety, mój komputer nie poradzi sobie z taką ilością Mocy naraz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy:
- znów wymagane blogi
- do tego zmuszenie do zagrania w betę (screen lub filmik, chyba, że źle zrozumiałem i jest to opcja)

Ww. rzeczy ostudziły moją chęć do udziału w konkursie.

Chętnym życzę szczęścia.

Aha: Po zakończeniu zbierania zgłoszeń otworzymy galerię prac, na której Gramowicze wybiorą zwycięzców.

Wygra więc najbardziej znany gramowicz - Lordpilot albo Vojtas. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 20:28, Nikodem95 napisał:

> Karta graficzna w tym laptopie naprawdę szału nie robi :/
Za pisanie tekstów były mniej wartościowe nagrody, ale co tam, ponarzekajmy trochę.

Co ma jedno do drugiego? Po prostu nazywanie tego "laptopem dla gracza" to spora przesada, bo może mieć duży problem pociągnąć nowe gry nawet w średnich detalach w natywnej rozdziałce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować