Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Star Wars: The Old Republic - wygraj wypasiony laptop dla gracza!

121 postów w tym temacie

Jak przeglądam tak sobie niektóre prace to powiem szczerze że teraz swoją napisałbym inaczej.

Myślałem o krótkiej formie, w końcu to konkurs z kilkudniowym terminem. Zwykle długie teksty pisze się przy konkursach z deadlinem miesięcznym co najmniej. A tu proszę, ludziska się szarpnęli i powstało naprawdę dużo, długich tekstów.

Na przyszłość wydaje mi się że jakieś określenie wielkości prac konkursowych by się jednak przydało (o ile wiem zwykle tak jest, prawda?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Easy Don_Czeslavio. Nie zawsze liczy się ilość, jakość przede wszystkim :D
(chociaż wiem, trochę poszarżowałem z długością, ciekawe czy ktoś to przeczyta)
Swoją drogą mam podobną prośbę do Was. Komenty ludziska, komenty. Sam właśnie robię sobie kawę i siadam do waszej twórczości. Poleci sporo moich opinii pewnie, bo fanem Star Wars jestem aż nadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super inicjatywa, uważam osobiście, że na tego typu konkursy to powinna być krótka historia bądź "część" rozdziału - by można było ogarnąć fajnie pracę - ja już mam faworyta ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nu, ja również poprosiłbym o opinię tych którzy przeczytali. Wg. znajomego moje opowiadanko jest trochę zbyt "Amerykańskie", no ale właśnie taka amerykańskość najbardziej kojarzyła mi się z Bounty Hunterem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 18:25, Ostrowiak napisał:

a ja jeszcze raz przyjrzałem się konkurencji

i nie wiem czy chociaż na koszulkę się załapię


Spokojnie, wyniki już jutro i wtedy wszystkiego się dowiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie zakończenie, więc pozostaję nam czekać na wyniki ;) Nim to nastąpi chciałem poruszyć 2 kwestie:
Po pierwsze chciałem podziękować wszystkim osobom, które przeczytały i zostawiły komentarz do mojej pracy na moim gramsajcie, naprawdę miło się je czytało ;)
Po drugie spędziłem sporo czasu na czytaniu Waszych prac i naprawdę ciężko wybrać tą jedną najlepszą. Było kilka bardzo długich historii w które autorzy włożyli bardzo dużo wysiłku i poświecili na nie sporo czasu. Były też prace krótkie, pomysłowe, zabawne i oryginalne. (Jeśli ja miałbym decydować o przyznaniu głównej nagrody to zamiast laptopa sprezentowałbym 5 rocznych abonamentów do SW:TOR. Może nagrody mniej atrakcyjne, ale zapewne ucieszyłby fanów, a zarazem można by uniknąć kłótni o niesprawiedliwości :P )
W każdym razie, póki nie ma jeszcze wyników to chciałem pogratulować wszystkim uczestnikom konkursu, którzy podjęli się wyzwania i napisali swoją historię! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc... Hm... Ujmijmy to tak:

Dziękuję wszystkim tym, którym chciało się zajrzeć na mojego grmsajta i przeczytać mój kiepskiej jakości fanfic ^^ Szczególnie wdzięczny jestem tym, którzy znaleźli chwilkę czasu i skomentowali moją pracę. O tym, że cieszę się, że komuś chciało się na mnie zagłosować nie muszę chyba wspominać? ;]

Dziękuję też wszystkim pozostałym autorom, za to, że chcieli podzielić się swoimi pomysłami. Gratuluję im kreatywności ;]

Niech zwycięży najlepszy! Lub ten z największą ilością znajomych! Lub członek Układu! Whatever, fajnie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - i proszę się nie obrażać - pierwszy raz brałem udział w konkursie na gram.pl i spodziewałem się o wiele słabszego poziomu prac. Tymczasem co najmniej kilka prac jest naprawdę wartych przeczytania i polecenia zaś pochwały należą się wszystkim.

Choćby za to że nam się chciało, bo jak się porówna ilość gramowiczów do ilości prac nadesłanych na konkurs (przy przecież bardzo fajnej nagrodzie głównej) to liczba uczestników nie zachwyca (nie znam statystyk innych konkursów, może tak jest zawsze :) )

W każdym razie dobra robota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni sypnąć na gwiazdkę co najmniej tuzinem laptopów za te prace.
Ale jak na moje to jednak #1 jeśli chodzi o parodię to imć Ostrowiak. Uśmiałem się parokrotnie czytając to opowiadanko, szczególnie że skutecznie wyśmiewa SWTOR''a jak i MMO i ich "mechanikę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś parodiowanie i wyśmiewanie nie pasuje mi do konwencji tego konkursu. Ja starałem się nawet pisać nazwy systemów i planet z wookieepedią, żeby oddać przynajmniej część klimatu "książkowego". Oczywiście nie uważam, że ów parodie były złe - sam się uśmiałem po pachy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować