Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Star Wars: The Old Republic - wygraj wypasiony laptop dla gracza!

121 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2011 o 18:06, lonek11 napisał:

A wiadomo chociaż czy te wyniki będą już dzisiaj? Ktoś z was tak napisał, ale chyba admini
nie potwierdzili tej informacji.


Jak była jeszcze dostępna zakładka z konkursem to pisało że wyniki będą opublikowane dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcy ^^

Nie ukrywam jednak, że uważam za cokolwiek absurdalne wyłanianie zwycięzcy tak drogiej nagrody na podstawie ocen użytkowników portalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, jeszcze pytanie do organizatorów. W regulaminie była mowa o 10 koszulkach, natomiast zwycięzców otrzymujących koszulki naliczyłem 6. Co się stało z pozostałymi czterema? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 20:42, Laid_back napisał:

Wrzucamy na bieżąco, żeby było jak najszybciej i nie przedłużać oczekiwania


A, to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pogratulować zdobywcy pierwszego miejsca, jak i reszcie. Osobiście nie ukrywam, że w moim odczuciu wygrała osoba z największą ilością znajomych, gdyż (nie bierz sobie tego do serca JamesEarlCash) były prace duuużo lepsze i to je obstawiałem. Niemniej dzięki za dobrą zabawę i co mogę powiedzieć... więcej takich inicjatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie jak Lki to nie mam czego żałować, lapka pewnie i tak bym nie zgarnął.
popieram Vosa92 - w jury prawdziwi znawcy sztuki literackiej, a nie kolesiostwo i przekręty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Szychosław. Niech EA szarpnie się na jeszcze jednego laptopa i zrobi nowy konkurs, tym razem z fachowym jury. Heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje wszystkim wyróżnionym.

Przyłączam się tez do prośby by w przyszłości takie konkursy oceniało jury (jakie by ono miało nie być) a zwycięzca nie był wybierany na drodze głosowania, niczego nie ujmując JamesEarlCash - owi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba co marudzić na formę konkursu - każde jury i tak oceniałoby według własnego uznania, nie ma decyzji, z którymi wszyscy by się zgadzali :) Ja w każdym razie gratuluję wszystkim zwycięzcom i dziękuję wszystkim którzy przeczytali/skomentowali/ocenili moją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratulację dla wszystkich zwycięzców!
Widzę, że powstaje tu coś w rodzaju petycji o ocenianie kolejnych konkursów tylko przez jury pod którym oczywiście też się podpisuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować