Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Call of Duty: Black Ops 2 w produkcji

20 postów w tym temacie

Niektórzy dziennikarze, powinni bardziej brać do siebie swoją pracę. Pisanie bzdur lub plotek w takim magazynie jak Playstation Magazine nie uchodzi.. A co jeśli jest to zwykła bzdura ? Jak można taki magazyn traktować poważnie ? Fajnie by było jak by powstał Black Ops 2. Bo fabuła była świetna i to nawiązanie do World At War :P Reznov !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak żadne Call of duty black ops miał wybitnego single''a, czas spędzony na tą fabułę nie był czasem zmarnowanym :) - Dragovich...Kravchenko...Steiner...All MUST Die!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 20:01, vegost napisał:

Fajnie by było jak by powstał Black
Ops 2. Bo fabuła była świetna i to nawiązanie do World At War :P Reznov !!

Fabuła była mocna, muszę się zgodzić. Do samego końca trzymała w napięciu. Ale sama rozgrywka średnio mi przypadła do gustu, jak dla mnie za dużo wrogów i bullet-time''u.
Ale to CoD, strzelało się jak zwykle przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 20:31, ekwador15 napisał:

A mi szklana kula mówi, że premiera będzie 6 listopada 2012. We wtorki zawsze CoD wychodzi
na całym świecie.


True, moja coś odmawia posłuszeństwa, musze ją oddać do serwisu:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie ma w tym nic dziwnego, że takowa informacja właśnie wypłynęła (tuż po premierze MW3). Jednego roku Infinity Ward, drugiego Trayarch. Chyba każdy już do tego przywykł. Choć szczerze przyznam, że w MW jak i Black Op''sie strzela się wybornie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 21:19, Harpen napisał:

True, moja coś odmawia posłuszeństwa, musze ją oddać do serwisu:>


Albo do przeczyszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu mi się przypomina Final Fantasy XIII 2, chyba tak się nazywało ? Ludzie odpowiedzialni za gry dziś tracą poczucie smaku na rzecz $$$, zrobili by coś nowego a nie sequele do dodatków, spin offów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro w COD strzela się wybornie to nie wiem jak strzela się w BF3 czy Crysis 2 ;)
Właśnie to co leży w COD to mechanika strzelania, mocno przestarzała aż trąci myszką. Czuć, że to stary jak świat id tech3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 22:13, Lucas162 napisał:

Skoro w COD strzela się wybornie to nie wiem jak strzela się w BF3 czy Crysis 2 ;)
Właśnie to co leży w COD to mechanika strzelania, mocno przestarzała aż trąci myszką.
Czuć, że to stary jak świat id tech3 ;)


Może i stary, ale najwidoczniej gracze kochają stare dobre silniki, które nie wysypują się jak frosybyte BF. I nie mają kosmicznych wymagań. Treyarch pokazało, że grafika nie musi być epicka a wystarczy epicka fabuła :) Jak widać co roku się to sprawdza i nie ma o czym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Fabuła w Black Ops była świetna, w zombie mode spędziło się kilkadziesiąt godzin, multi też zapewniał dużo dobrej rozrywki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam mówić, to fabuła specjalnie rewelacyjna nie była, ale zatrzymała mnie na kilka godzin przed TV, jednak do dziś gram w świetny tryb zombie, zarówno na podzielonym ekranie, jak i przez sieć. Uwielbiam robić masakrę na księżycu, albo w kinie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować