Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nostalgic Map Pack będzie pierwszym DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3?

44 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2011 o 09:02, Undertaker napisał:

A mnie zastanawia jedno. Skąd tyle narzekania,a jednocześnie kolejne rekordy sprzedażowe?

Może z powodu dwulicowości komentujących ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam już z zasady omijać komentarze z niusami z MW3, bo to, co się tutaj dzieje to... brak słów. Przypominają mi się czasy podstawówki i gimnazjum, kiedy podczas wycieczek szkolnych w góry, wchodziło się do jakiegoś sklepu na szczycie. I oczywiście komentarze: "ale żal! jak drogo", "co za głupek to kupi" i oczywiście, z tych gderających nikt nic nie kupił, a stali tam i biadolili! Krew zalewa. To samo jest tutaj. Osobiście, dla mnie to jest absurd, że te mapy nawet nie zostały zmienione (przecież już wcześniej były w HD...) i sprzedaje się je za normalną cenę. W życiu bym czegoś takiego nie kupił, ale są ludzie, którzy dużo grają w Coda, albo tylko w coda i to ich sprawa, na co wydają pieniądze. To takie polskie - zaglądać ludziom do portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miło że beton grający na PC znowu nie czytał o CoD. Drogi betonie który pieprzy trzy po trzy o cenach:
http://www.callofduty.com/elite/whats-included
To że u nas nie sprzedawano hardened edition które zawiera roczny abonament do Elite który daje darmowe dlc co miesiąc.
Twój uber mega hiper super Cashmaker/ComputerScaner/BugFiled 3 miał wersję która daje wam jedno darmowe dlc. Rzeszta będzie płatna znając EA a patrząc na ceny 15$ i “aggressive downloadable content plan” który zapowiada dice to 50$ za rok elite nagle przestaje mi się wydawać jakąś wielką kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niema to jak płaczące dzieci które niemają pieniędzy :) wracajcie do swojego BFa zesponsorowanego przez rodziców :) tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 09:21, prf napisał:

> A mnie zastanawia jedno. Skąd tyle narzekania,a jednocześnie kolejne rekordy sprzedażowe?

Może z powodu dwulicowości komentujących ?


Może z powodu tego że ludzie którzy wgl. zaglądają na serwisy o grach to 1% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 10:46, L33T napisał:

Jak miło że beton grający na PC znowu nie czytał o CoD. Drogi betonie który pieprzy trzy
po trzy o cenach:
http://www.callofduty.com/elite/whats-included
To że u nas nie sprzedawano hardened edition które zawiera roczny abonament
do Elite który daje darmowe dlc co miesiąc.
Twój uber mega hiper super Cashmaker/ComputerScaner/BugFiled 3 miał wersję która daje
wam jedno darmowe dlc. Rzeszta będzie płatna znając EA a patrząc na ceny 15$ i
“aggressive downloadable content plan” który zapowiada dice to 50$ za rok
elite nagle przestaje mi się wydawać jakąś wielką kasą.


nie wiem po co komentuje fanboya... po pierwsze nie wiesz czy wszystkie dlc do BFa będą płatne. Po drugie nawet jeśli będą to dostaniemy DLC za 50 złotych, prawdziwe DLC z nowymi mapami (nawet BtK to imo nowe mapy, dadzą wiele nowych możliwości) a Ty za 170 złotych rocznie dostaniesz mapy z poprzednich części BEZ ZMIAN. Za rok dostaniesz nowe dlc do CoD4 za cenę pełnej gry i będziesz kupował mapy z BO i MW3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 15:27, czopor napisał:

nie wiem po co komentuje fanboya...

Pudło, jedyny CoD w którego grałem to CoD 1 :D

Dnia 26.11.2011 o 15:27, czopor napisał:

po pierwsze nie wiesz czy wszystkie dlc do BFa będą płatne.

Coś za darmo od EA ? Ty tak na serio czy może znasz jakieś inne EA ?

Dnia 26.11.2011 o 15:27, czopor napisał:

Po drugie nawet jeśli będą to dostaniemy DLC za 50 złotych, prawdziwe DLC z nowymi
mapami (nawet BtK to imo nowe mapy, dadzą wiele nowych możliwości)

Hmm stare mapy są w sumie nowe, ciekawe.

Dnia 26.11.2011 o 15:27, czopor napisał:

a Ty za 170 złotych rocznie

No właśnie, rocznie czyli za ~15zł miesięcznie :)

Dnia 26.11.2011 o 15:27, czopor napisał:

dostaniesz mapy z poprzednich części BEZ ZMIAN.

Widziałeś resztę dlc do MW 3 ? Wiesz co dadzą ? No właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L33T ale w Tobie jest jadu :) Wyluzuj bo w wieku 30 lat padniesz na zawal, jak nie daj boze battlefield sprzeda sie lepiej niz CoD :P

A co do CoD-a, no coz, mozna sie bylo spodziewac tego, odrzewana gra, odgrzewane dlc. W kolejnych czesciach pewnie beda kazali sobie placic za mozliwosc wlaczenia wysokich textur :) Najgorsze jest to ze wielu producentow idzie w ich slady. Potem sie dziwia ze piractwo jest na takim poziomie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:O
Gdyby różnica silników była porównywalna, jak w przypadku BFa 2 i BFa 3to czemu nie... Ale to ?!Najlepsze jest to, że pewnie najwięksi fani serii mają poprzednie części, a i tak zakupią te "nowe" mapy... No nie powiem - mają pomysł na sukces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego doceniać trzeba Valve, które do L4D2 wydało na PC dodatkowe kampanie i wszystkie kampanie z ''jedynki'' całkowicie za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 10:46, L33T napisał:

Jak miło że beton grający na PC znowu nie czytał o CoD. Drogi betonie który pieprzy trzy
po trzy o cenach:
http://www.callofduty.com/elite/whats-included
To że u nas nie sprzedawano hardened edition które zawiera roczny abonament
do Elite który daje darmowe dlc co miesiąc.
Twój uber mega hiper super Cashmaker/ComputerScaner/BugFiled 3 miał wersję która daje
wam jedno darmowe dlc. Rzeszta będzie płatna znając EA a patrząc na ceny 15$ i
“aggressive downloadable content plan” który zapowiada dice to 50$ za rok
elite nagle przestaje mi się wydawać jakąś wielką kasą.


Wszczynanie flamewar nie jest tu mile widziane i może się źle skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętajcie, że być może ten filmik to zwykły żart. A jeśli to prawda to gratuluję po raz kolejny Activision łatwego sposobu na zarabianie pieniędzy. MW3 miała bardzo dobre wyniki sprzedaży, więc po co rezygnować z tego sposobu na "golenie" klientów z kasy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z powodu głupich i drogich dlc odpuściłem sobie tegoroczne fpsy. Kupiłem Skyrima, gram już ponad 75h i nawet nie skończyłem 1/3 gry. A co mi po takim BF czy CoD? 5h i gra skończona. Przynajmniej jest jeden plus takiego rozwiązania - następnego CoD''a wydanego na PlayStation Vita ukończymy tylko na jednym ładowaniu baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można wydać choćby zeta na MW3? Tak tragicznej i beznadziejnej grafiki nie widziałem dawno, oskryptowany odświeżany w nieskończoność gniot,! został nawet pozbawiony choćby miernej fabuły.DLC do tego czegoś kpina tak samo denne jak i podstawka. Nie rozumiem tylko fenomenu wysokiej sprzedaży tego czegoś, jak produkcja gier będzie szła w beznadziejnym kierunku jak do tej pory to ja dziękuje zostanę tylko przy laptopie. Noty 8/10 to jakaś kpina najwyżej 3, tyle że nikt mi nie płaci za ocenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 02:18, metalfan napisał:

Pomyśleć, że do pierwszego Modern Warfare NOWE mapy wychodził w patchach...

Tak, jedna, Winter Crash. I tyle, pozostałe były w płatnym DLC na konsolach a na PC były darmowe tylko dlatego że nVidia zapłaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat producentów gier mało obchodzi, czy będziesz siedział przy swoim laptopie czy zmieniał bebechy w blaszaku raz na miesiąc- wybierają ci, którzy głosują swoimi portfelami. Jeśli tego nie robisz, nie masz za bardzo o co się spinać ;) A okazji ku temu od czasu do czasu parę się znajdzie (ot Battlefield na przykład), ale nawet wtedy nie ma mowy o 20 milionach sprzedanych egzemplarzy, co jest ewidentnym znakiem choćby dla Acti, żeby nie inwestować kolosalnych kwot w silniki i ich optymalizację, skoro w praktyce gówno to daje. Gdybyś prowadził biznes, który wytwarza tak masowy produkt relatywnie niewielkim kosztem osiągając ogromne przychody to czy naprawdę inwestował byś co najmniej drugie tyle dla -dosłownie- garstki niezadowolonych biednych misiów? ;) Biednych misiów, które mają zawsze najwięcej do powiedzenia w internecie (głównie obelgi obejmujące dość szerokie spektrum działania bo zarówno samego molocha jak i ludzi, którzy go opłacają dla własnej rozrywki), a którzy suma summarum nie potrafią się jakoś prężnie zjednoczyć jako klienci? Bo ja bym nawet palcem nie kiwnął żeby im ulżyć, zważywszy na oczywisty cel istnienia takiej firmy. Żeby czegoś żądać należy najpierw samemu coś dać- jeśli nie, strefę przejmą inni, nie zawsze łakomi na nowe technologie ;) No chyba, że jest się masochistą i za każdym razem kupuje te gry w ciemno, żeby się potem przerazić i zdenerwować, ale do zakupów też trzeba mieć głowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować