Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - dodatek Dark Crusade oficjalnie zapowiedziany!

124 postów w tym temacie

napewno ci którzy kupili i zarejestrowali Dow będą mogli kupić Dark Crusaders po niższej cenie. tak już było z ZOO Tycoon 2, Empire Earth 2 i SWAT Syndykat i wielu innych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2006 o 22:58, UMC.Hugo napisał:

napewno ci którzy kupili i zarejestrowali Dow będą mogli kupić Dark Crusaders po niższej cenie.
tak już było z ZOO Tycoon 2, Empire Earth 2 i SWAT Syndykat i wielu innych ;]


Nie słyszałem jeszcze o takiej promocji, ale podoba mi się! Fajnie gdyby zrobili coś takiego z Warchammerem, choć ja prawdopodobnie pójde z kasą do Empiku. Będzie szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać tego dodatku :)
Mam nadzieję tylko, że sznase będą wyrównane, bo jak dla mnie w Winter Assault wymiata Chaos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Chaos rulez ale Tau mi sie podobają szkoda że w WA chaos Space marinom zabrali zabawki i zostawili tylko ciezkie boltery , ale i tak ich lubie. A ig jest niezla przytlaczajaca sila ognia to jej atut. I wcale taka wypasiona nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co kolwiek by Relic nie zrobil rownowagi pewnie i tak nie bedzie ;P I moim zdaniem dobrze ze rasy sa roznorodne. Oczywiscie bugi musza zlikwidowac. Ale i tak wiekszosc ludzi woli krzyczec IMBA!! jak przegrywaja, a nie zobaczyc co robia zle :/.

Ja chce zobaczyc tylko jak bedzie rozwiazana sprawa "customizowania" bohaterow, zbieranie nowego sprzetu dla bohatera. W3 ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze żeby DC nie zwięszyło wymagań sprzętowych ;P a o zrównoważenie się nie bujcie :) wszystko bedzie dobrze ;] ale jednak łatwo będzie poczuć małą przewagę Necronów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Necroni to jest to!! :) Monolith powolnie sunący do celu, zastępy wojowników nie pozostwiających za soba nic co żyje, i oczywiście C''Tan, Nightbringer, uosobienie śmierci. Tylko tak między nami to ciekawe jakie głosy będą mieli Necroni skoro to bezduszne machiny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 23:59, DayWrecker napisał:

Tylko tak między
nami to ciekawe jakie głosy będą mieli Necroni skoro to bezduszne machiny ;)


może przerażający syk w 30 różnych odmianach ;P a może mechaniczne odgłosy ich poruszania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale mody nie beda oddawac tego jak bedzie w DC. Monolith bedzie mozna miec tylko jeden, i to poswiecajac jeden z twoich budynkow. Wiec zapomnij o wielkiej armii piramid sunacych na wrogie baze. Beda inne ciekawe jednostki jak Flyed Ones, moze nawet Destroyery i Immortals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz pozyczylem od qmpla codexy Tau i Necronow. Siedze w domu i zaglebiam sie w obie rasy.....Oj jesien bedzie krwawa :) Bez kitu jak dla mnie DoW(i dodatek WA) to najlepszy RTS jaki ostatnio wydano. Ale moze to dla tego, ze uwielbiam "40''stke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście najnowszy Thrailer??? Pokazani są Necroni! Chyba już się nieco różnia od moda! Lol, szkoa tylko, żep olska wersja wyjdzie dopiero w grudniu :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować