Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze 13 minut z Serious Sam 3: BFE

12 postów w tym temacie

Wow...brak odnawialnego życia, fajne gnaty i mocno oldskulowy klimat... podoba mi się! ^^ oby tylko nie spaprali tego jak Duke Nukem Forever, który też zapowiadał się fajnie na trailerach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem sobie, że dobrze że to nie COD bo by Sam z placu nie wyszedł z powodu ciągle respiących się przeciwników:) Tu też są skrypty, ale z innej bajki. Widzę powrót w dobrym stylu. Szkoda, że u nas przesunęli premierę na styczeń:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frostbite 2 wymięka. No i imho lepsze to od Duke Nukem Forever. Tylko ciekawe czemu w sklep.gram.pl jest napisane, iż premiera jest w 2012 roku i może zrobić pre-order, skoro gra miała premierę 22 listopada br.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 13:02, mr-nadol napisał:

Pomyślałem sobie, że dobrze że to nie COD bo by Sam z placu nie wyszedł z powodu ciągle
respiących się przeciwników:) Tu też są skrypty, ale z innej bajki. Widzę powrót w dobrym
stylu. Szkoda, że u nas przesunęli premierę na styczeń:/


Pamiętam jak grałem w Second Encounter i niekiedy jak mi się potwory pojawiały prawie znikąd przede mną to było ciekawie... ;D

A co do filmiku to nie chcę go oglądać, chcę już zagrać w nowego Sama. Jakoś do Steam''a nie mam zaufania jak kupiłem sobie DiRT i miałem potem problemy z graniem ogólnie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować