Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze wybiorą umiejscowienie następnego Assassin`s Creeda

113 postów w tym temacie

A kiedy wreszcie będą czasy w których żyje Desmond i cała technologia Animusa ma miejsce ? Jak bardzo mi się podobała pierwsza część to kolejne AC zaczynają przypominać coraz bardziej podręcznik do historii albo jakiś history channal...
Chciałbym wreszcie zagrać w futurystycznego AC w realiach cyberpunkowo / sf / lub coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie masz pomysłu jak sensownie rozpocząć fabułę gry niebędącej kolejnym kuponem odciętym z Ejsio Ałtychoje Daj Piniendze?

spytaj graczy, którzy o scenariuszach slyszeli w radiu niepokalanów


rosja ftw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego wybrałbym Chiny lub feudalną Japonię, która według mnie doskonale nadaje się na scenariusz dla zabójców. Pokaźny arsenał do likwidowania, pułapki, klimat, to by było coś pięknego. Przyznam, że pomysł cHICEK też byłby dobrym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Egipt / wiktoriańska Anglia najlepsze ale Anglicy vs Indianie też mnie bardzo interesuje.

cHICEK: w którymś z kolei "samodzielnym dodatku" pewnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 14:39, cHICEK napisał:

Chciałbym wreszcie zagrać w futurystycznego AC w realiach cyberpunkowo / sf / lub coś
takiego...

Oby nie, ja bym się przy takich klimatach pożegnał z serią.


A co do wymienionych w newsie opcji - wszystkie wydają się być ciekawe, choć akurat Azja sprzed kilkuset lat niekoniecznie pasuje. Przodkowie Desmonda raczej trzymali się kręgu kulturowego basenu Morza Śródziemnego, ewentualnie późniejszej Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byleby nie II Wojna Swiatowa lub czasy współczesne
dla mnie wątek Desmonda jest najsłabszą stroną serii AC, Desmond jest jakis taki, nijaki, brak mu haryzmy, osobowości a kolejna wizja przyszłości już mnie nie kręci, za to kręcą mnie wspomnienia Jego przodków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 14:51, lis_23 napisał:

Byleby nie II Wojna Swiatowa lub czasy współczesne

*stawia piwo*

Dnia 28.11.2011 o 14:51, lis_23 napisał:

Desmond jest jakis taki, nijaki,
brak mu haryzmy, osobowości

I w ogóle się rozpasł tylko leżąc w tym Animusie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, rewolucja październikowa i wojna domowa w Rosji to chyba najciekawszy motyw - może dlatego że dość rzadko poruszany w grach wysokobudżetowych. Wiktoriańska Anglia i konkwistadorzy w Ameryce też niezłe. W sumie z wymienionych to nie chciałbym tylko Japonii, która jest koszmarnie oklepana i Chin, które choć nie tak popularne, to jednak wprowadzają klimat podobny do japońskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie Anglia z lat 1888 ale to by był chyba zbyt duży skok czasowy do przodu względem Revelations.
Nie mniej AC w czasach Kuby Rozpruwacza to tez mogło by być coś nader ciekawego =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować