Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze wybiorą umiejscowienie następnego Assassin`s Creeda

113 postów w tym temacie

A ja bym wolał dalej Rzym, ponieważ Assasyni walczyli z Templariuszami. Tylko było by dobrze też podróżować z tego Rzymu do kilku państw np. Egipt, Anglia, Rosja i coś tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zobaczyć tytuły z 1.Chinami 2.Anglią 3.Ameryką - przez hiszpanówi 4. Egipt
Sądzę że te tytuły by były bardzo ciekawe hmmmmmmmmm.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za Anglią, ale jestem miłośnikiem historii starożytnej, także zobaczyć Egipt w epoce faraonów, to byłoby coś pięknego. Być może po zakończeniu serii Ubi zdecyduje się na wypuszczenie kolejnych Assassins Creed w formie samodzielnych dodatków pokroju Revelations i Brotherhood, nie mającego nic wspólnego z Desmondem i fabułą. Mogłoby być to ciekawe z tej perspektywy, iż dostajemy część III kończącą sagę o Desmondzie, a każda kolejna gra (bez numerka w tytule) będzie utrzymaniem marki AC, dzięki temu Ubi mogłoby stworzyć kilka nowych historii, tak jakby na nowo ożywić serię tzw jednoczęściówkami- wtedy wszystkie powyższe punkty nie poszłyby na marne, bo byłoby mozna zrobić każdą oddzielną historię nie mającego nic wspólnego z poprzedniczkami. Chciałbym też, by Ubi, tworząc kolejne części, zrezygnował w zupełności z systemu Animusa...nie można by od razu umieścić historii w konkretniej epoce tylko zawsze trzeba się podczepiać do komputera by przenieść się wstecz do danej epoki, przodka? Po kilku takich dodatkach można by było stworzyć nową historię z nowym bohaterem, jak widac Ubi ma pole do popisu. Najważniejsza jest fabuła i grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faaajnie! ^^ Znaczy się że możemy być pewni o tym że kolejny AC będzie zaraz po ACIII czyli już w 2013 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiktoriańska Anglia/carska Rosja - nie wiem jak można by odnieść jakoś spójnej Japonię czy Egipt do historii przodków Desmonda cofając się w czasie, a z tego co pamiętam lore AC jest już jakoś umiejscowiony w Rosji w czasie rewolucji październikowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chiny!! Ewentualnie Rosja, ale to byłby trochę za mroczny klimat jak na AC.
Nie wyobrażam sobie gościa w białym kapturze biegającego za Apaczami albo Aztekami. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marka assassina może być kontynuowana tak naprawdę w nieskończoność ponieważ,
świetnie opracowali ze do przeszłości przenosimy się za pomocą animusa.
im więcej się dowiaduje o Desmundzie tym bardziej tez mnie ciekawi jak jego los się potoczy,
ale do poznania zakończenia wiele assassinow przed nami ^^ a jak gra dobra raczej nie będą chcieli
zrobić finałowej za szybko, jednak kolejny ciekawie by się zapowiadał w Rosji carscy jako templariusze lub w Japonii miecze samurajskie, samuraje ninja assassini hehehe
co będzie to będzie revelations mnie nie zawiódł szczególnie koniec
~nothing is true everything is permitted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden? Robią z tego coś w rodzaju Final Fantasy? Mi się już druga część nie podobała, w ogóle asasyn nie pasował do tej scenerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować