Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze wybiorą umiejscowienie następnego Assassin`s Creeda

113 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2011 o 15:55, Adjatha napisał:

Hah, +1
Ale to tylko CoDy są złe... :P

Wyjdzie kolejne 10 części tej czy tamtej gry, ew.jakiś sprytny wydawca zrobi kampanię reklamową opartą na "obalaniu tyrana" i wnoszenia prawdziwej innowacji i powiewu świeżości do świata gier i CoD nie będzie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linku do ankiety niestety nie mam, ponieważ w informacji źródłowej takiego nie znalazłem. Serwis powołuje się na informacje od jednego z czytelników, który nadesłał zrzut ekranu widoczny i tutaj. To niestety wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ankieta bardziej jako sugestia na przyszłość, albo zabawa dla theorycrafterów, bo w chwili obecnej scenariusz ACIII jest już na 100% gotowy i rozpoczęły się prace nad grą od strony technicznej - to jest o ile Ubi chce utrzymać tempo i wydać kolejną część do Q4 przyszłego roku. A nawet jeśli chcieli by zwolnić i dać graczom 2 lata przerwy, to i tak setting kolejnej odsłony nie był by w tej chwili czymś "do dyskusji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rosja, Chiny, Japonia, Egipt, Anglia, Ameryka, taka kolejność mi pasuje. Jakoś niewiele gier osadzonych jest w rosyjskiej historii, a mają jej masę, chętnie bym zobaczył co z niej wykrzeszą scenarzyści ;) Pewnie spotkalibyśmy Rasputina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzecia część pojawi się w listopadzie 2012 z jednego powodu - akcja gier (wątku Desmonda) toczy się pod koniec 2012 roku. W grudniu 2012 wg mitologii gry ma nadejść koniec świata, któremu Desmond ma zapobiec. Głupio by było, gdyby zapobiegał mu już w 2013 :)
Ale ten wątek to nie jedyny jakim może pójść seria. Później mogą zmienić bohatera i wypuścić następną piecio-częściową trylogię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kulminacja rządów faraonów w starożytnym Egipcie" - do tego podchodzę neutralnie, aczkolwiek jestem delikatnie na tak...

"Lokalne konflikty w feudalnej Japonii" - FTW.

"Rosnąca potęga cesarstwa w Starożytnym Rzymie" - neutral, ale z lekką nutą "nie"!

Pozostałych nie biorę pod uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasy rewolucji październikowej? I może mielibyśmy grać jako jakiś bolszewik? Rosji mówię stanowcze NIE!

Za to Japonia i wiktoriańska Anglia jak najbardziej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak. Nie lubie współczesnej Angli; jest żałosna, ale Anglia za czasów Sheerlocka HOlmesa?hmm oo tak, "Mroczne uliczki" (: kiedyś widziałem taki fanart w tym stylu, to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować